Визначення потужності мішалки в залежності від кількості відбивних перегородок
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2438Ключові слова:
Bертикальні перегородки, потужність при перемішуваніАнотація
Наведено результати експериментальних досліджень щодо витрати енергії при перемішуванні в ємностях з великою кількістю вертикальних перегородок, знайдено оптимальну кількість перегородок в залежності від діаметру апаратуПосилання
- Стренк Ф. Перемешивание и аппараты с мешалками: Пер. с польск./Под ред. И.А.Щупляка. Л.: Химия, 1975. 384 с.
- Касаткин А.Г. Основные процессы и аппараты химической технологии. М.: Государственное научно-техническое издательство химической литературы, 1960. 829 с.
- Луняка К., Вус Д., Чумаков Г. Дослідження масопередачі при перемішуванні турбінною мішалкою в посудинах з відбивними перегородками // Вісник Тернопільського державного технічного університету, том 13. №1. 2008. С. 171-176.
- К.В.Луняка, Д.М.Вус, С.А.Русанов. Дослідження впливу кількості перегородок на товщину ламінарної плівки при розчиненні твердої речовини // Восточно-европейский журнал передовых технологий. – 2009. №2/4 (38).– С.22-22.
- Луняка К.В., Вус Д.Н., Клюев О.И., Николаенко И.В. Получение зависимости для расчета времени растворения твердого вещества механической мешалкой // Вісник СумДУ. Серія Технічні науки. – 2009.- №3.- С.191-195.
- Луняка К.В., Вус Д.Н., Русанов С.А., Клюев О.И. Розчинення твердої речовини при перемішуванні мішалками в посудинах з вертикальними перегородками. «Теорія і практика сучасного природознавства». Т 33. Збірник наукових праць. – Херсон: ПП Вишемирський В.С., 2009 р. С. 36-39.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Клара Василівна Луняка, Денис Миколайович Вус, Сергій Аркадійович Русанов, Олег Ігорович Клюєв
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.