Синтез устройств на основе биномиальных чисел
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2613Ключові слова:
біноміальний лічильник, швидкодія, рівноважний кодАнотація
Розглянуто алгоритм лічби і метод побудови двійкових лічильників на основі біноміальної системи числення. Запропоновані моделі біноміальних лічильників з більш високою швидкодією, з можливістю зміни параметрів і пристрій побудови рівноважних кодів.Посилання
- Оберман Р. М. М. Счет и счетчики / Р. М. М. Оберман. – М.: Радио и связь, 1984. – 176 с.
- Борисенко А.А. Биномиальные счетные устройства /А.А. Борисенко, В.В. Гриненко, А.Е. Горячев, С.В. Костель , В.В. Петров // Вісник Сумського державного університету.– Суми: СумДУ.– 2008. –№ 1.– С. 147-157.
- А.с. 1077054 СССР МКИ3ОЗК 23/00. Счетчик импульсов / А.А. Борисенко, И.Д. Пузько, Л.А. Стеценко (СССР). - № 3479062 / 18 – 21; Заявлено 27.07.82 // Открытия. Изобретения. 1984, № 8, - С. 197.
- Куно Г.В. Разработка специализированных самоконтролируемых цифровых устройств на основе биномиальных двоичных: Дис. канд. техн. наук: 05.13.05 / Геннадий Викторович Куно. – Харьков: Харьковский политехнический институт, 1987. – 187 с.
- Борисенко А.А. Биномиальный счет и счетчики: монография /А.А. Борисенко . – Сумы, Изд-во СумГУ, 2008. – 152 с.
- Бережная О.В. Методы и алгоритмы адаптивного равновесного кодирования на основе биномиальных чисел для информационных систем: Дис. канд. техн. наук: 05.13.06 / Ольга Владимирова Бережная. – Харьков, 2002. – 208 с.
- Борисенко А.А. Синтез автоматов с регулярной структурой для генерирования кодов с постоянным весом / А.А. Борисенко, С.И. Губарев, Г.В. Куно, В.А. Алексеев // Автоматизированные системы управления и приборы автоматики. – 1987, - Вып. 81. с. 101-104.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 А.А. Борисенко, В.В. Гриненко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.