ЗАСОБИ АВТОМАТИЗОВАНОГО АНАЛІЗУ АЛГОРИТМІВ ПАРАЛЕЛЬНИХ ПРОГРАМ НА ОСНОВІ МОДИФІКАЦІЙ МЕРЕЖ ПЕТРІ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2952Ключові слова:
алгоритмічні конструкції, паралельні програми, модифікації мереж Петрі, автоматизація тестування паралельних програмАнотація
У статті розглядаються варіанти моделювання алгоритмічних конструкцій за допомогою модифікації мереж Петрі. Закладаються основи побудови моделей паралельних програм з метою їх аналізу та виявлення критичних властивостей, що важливо при створенні систем автоматизації тестування паралельного програмного забезпечення.
Посилання
- Карпов А. Тестирование параллельных программ. [Электронный документ]. Режим доступа: http://www. viva64.com/content/articles/parallel-programming/?f=Parallel_program_testing_rus.html&lang=ru&content=parallel-programming. Проверено: 14.07.2010.
- Бородакий В.Ю., Окороченко Г.Е. Анализ средств имитационного моделирования распределённых информационных систем. // Компьютерные системы и технологии: Научная сессия МИФИ. – 2007. – Том 12. – С. 129-130.
- Евгеньев Б.Г. Модели вместо алгоритмов. Смена парадигмы разработки прикладных систем. // Наука и образование. – 2005. – №9. – [Электронный документ]. Режим доступа: http://technomag.edu.ru/doc/56632.html. Проверено: 16.07.2010.
- Голенков Е.А., Соколов А.С., Метод автоматического построения модели параллельной программы в терминах сетей Петри. // Вычислительные методы и программирование. – 2005. – Т6. – №2. – С. 77-82.
- Кузьмук В.В., Супруненко О.О. Расширение функциональных возможностей алгоритмического аппарата сетей Петри при моделировании паралельных процессов. // Электронное моделирование. –2009.–Т.31.–№5.– С.65-73.
- Кузьмук В.В. Методика алгоритмического описания и моделирования параллельных процессов управления. – К.: Наукова думка, 1981. – 56 с.
- Вегнеp П. Пpогpаммиpование на языке Ада: Пеp. под pед. В.Ш.Каyфмана. – М.: Миp, 1983 - 256 с.
- Федотов И.Е. Некоторые приемы параллельного программирования: Учебное пособие. – М.: Наука, 2008. – 188 с.
- Супруненко О.О., Братко О.В. Сase-засоби автоматизованого аналізу програм на основі мереж Петрі. // Вісник Черкаського державного технологічного університету. – 2009. – № 3. – С. 12-15.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Оксана Олександрівна Супруненко, Анна Миколаївна Парнюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.