Температура самоподогрева при шлифовании
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.3138Анотація
Рассматривается методика расчета температуры обрабатываемой поверхности после резания единичным абразивным зерном в момент резания следующим за ним след в след
Посилання
- Сипайлов В.А. Тепловые процессы при шлифовании и управление качеством поверхности. М.: Машиностроение, 168 с.
- Редько С.Г. Процессы теплообразования при шлифовании металлов. Изд-во Саратовского университета, 1962, 231 с.
- Резников А.Н. Теплофизика резания. М., Машиностроение, 1969, 288 с.
- Корчак С.Н. Производительность процесса шлифования стальных деталей. - М.: Машиностроение, 1974.- 280 с.
- Островский В.И. Теоретические основы процесса шлифования. Изд-во Ленинградского университета, 1981, 141 с.
- Новиков Ф.В. Математическая модель определения температуры при шлифовании на основе учета баланса тепла, уходящего в образующиеся стружки и обрабатываемую деталь. ”Вісник Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка”. Випуск 61, Харків 2007, 23-33 с.
- Новиков Ф.В., Рябенков И.А. Теоретический анализ условий повышения качества обработки по температурному критерию. ”Вісник Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка”. Випуск 61, Харків 2007, 164-171 с.
- Новиков Ф.В., Рябенков И.А. Исследования теплонапряженности процессов шлифования. ”Восточно–европейский журнал передовых технологий” №2/4 (32) 2008, 41-44 с.
- Сизый Ю.А., Сталинский Д.В., Пирогов А.Ю. Теплофизика резания единичным абразивным зерном. ”Восточно–европейский журнал передовых технологий”1/5 (31) 2008, 30-40 с.
- Сизый Ю.А., Сталинский Д.В., Пирогов А.Ю., Харченко Е.В. Выбор модели источника тепла при резании единичным абразивным зерном. Вестник Национального технического университета “ХПИ” 4 2008, 138-144 с.
- Сизый Ю.А., Степанов М.С. Математическое моделирование температурного поля в шлифуемой заготовке периферией круга. ”Восточно–европейский журнал передовых технологий”№2, 2004, 52-63 с.
- Физико - математическая теория процессов обработки материалов и технологии машиностроения. В десяти томах под общей редакцией Ф.В. Новикова и А.В. Якимова. Том 2. Теплофизика резания материалов. 404-410 с. Одесса-2003.
- Основы проектирования и технологии изготовления абразивного и алмазного инструмента. /Ковальчук Ю.М. и др./ - М., 1984.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ю. А. Сизый, Дмитрий Витальевич Сталинский, А. Н. Ушаков
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.