Метод прогнозування ризику захворювань кровообігу людини
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3265Ключові слова:
Кардіоінтервалограма, рівняння Пуанкаре, різницевий ряд, нелінійна динамікаАнотація
В роботі запропоновано метод прогнозування захворювань кровообігу людини на основі обробки добового серцевого ритму та інтелектуального аналізу похідного масиву оцінокПосилання
- Knyshov G., NastenkoIe., Maksymenko V., Kravchuk O. Simulation of qualitative peculiarities of capillary system regulation with cellular automata models / Cellular Automata - Simplicity Behind Complexity. InTech.-2011. P. 301 - 320 // ISBN 978-953-307-230-2.
- G. Knyshov, Ye. Nastenko, V. Maksymenko, O. Kravchuk, Yu. Shardukova. The Interactions between Arterial and Capillary Flow with Cellular Automaton / WC 2009, IFMBE Proceedings 25/IV, 2009. Munich. P. 572–574.
- Книшов Г.В., Броварець О.О., Настенко Є.А., Забашта Ю.Ф., Бешляга В.М., Максименко В.Б., Захарова В.П., Костенко Ю.А. Кількісні характеристики нормального та патологічного скорочень лівого шлуночка серця людини як спірально побудованої структури. Оцінка діагностичних можливостей методу / Журнал Фізика живого, Т. 17, No 2, 2009. С.148-154.
- Nastenko E., Maksymenko V., Belov Yu., Kravchuk A. Modeling of complex behaviour of the microvascular arterial network with cellular automata / Mathem. Modeling & Computing in Biology and Medicine. 5th ESMTB Conference 2002.-Ed. By Vincenzo Capasso.-MIRIAM. – Italy. - P. 227 - 234.
- Баевский P.M., Берсенева А.П. Оценка адаптационных возможностей организма и риск развития заболеваний / М.: Медицина, 1997. С. 265.
- Баевский P.M. Прогнозирование состояний на грани нормы и патологии / М.: Медицина, 1979.
- Баевский P.M., Кириллов О.И., Клецкин С.З. Математический анализ изменений сердечного ритма при стрессе / М.: Наука, 1984. С.220.
- Антомонов М.Ю. Математическая обработка и анализ медико-биологических данных / Киев: Изд-во „Малий друк”, 2006. 558с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ольга Геннадіївна Кисельова, Євгеній Арнольдович Настенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.