Методика визначення систолічної дисфункції міокарда у підлітків
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3291Ключові слова:
Дискримінантний аналіз, систолічна дисфункція міокардаАнотація
У статті запропоновано методику визначення систолічної дисфункції міокарда у підлітків, отриману в результаті дискриминантного аналізу клінічних, інструментальних і лабораторних показниківПосилання
- Воронков, Л.Г. Первичная профилактика сердечной недостаточности – один из приоритетов современной кардиологии [Текст]/ Л.Г.Воронков. // Укр. кардіол. журнал. - 2004. - № 4. - С. 9-13.
- Подростковая медицина [Текст] / под ред. Л.И. Левиной, А.М. Куликова. – СПб.: Питер, 2006. – 544 с.
- Пат. 23297 Украина, МПК А 61 В 10/00, G 01 N 33/48. Спосіб діагностики субклінічної серцевої недостатності у дітей з патологією міокарда / Богмат Л.Ф., Рак Л.І., заявитель и патентообладатель Институт охраны здоровья детей и подростков академии медицинских наук Украины. - № u200608054. заявл. 17.07.06, опубл. 25.05.07, бюл. №7. – 3 с.
- Злоба, Е. Статистические методы восстановления пропущенных данных [Текст] / Е. Злоба, И. Яцкив // Computer Modeling & New Technologies. – 2004. – Vol. 6. – P. 55–56 .
- Douglas, L.A. Missing data / A.L. Douglas, L. Marsh, M. Smithson et al. / SAGE, 2001. – P. 58.
- Nenadic, Z. Information discriminant analysis: feature extraction with an information-theoretic objective / Z. Nenadic. // IEEE T. Pattern Anal. – 2007. – Vol. 29 (8). – P. 1394-1407.
- McLachlan, G.J., Thriyambakam, K. The EM Algorithm and Extensions / G.J. McLachlan, K.Thriyambakam. – N.Y.: John Wiley & Sons, Inc., 1946. – Р. 274.
- Факторный, дискриминантный и кластерный анализ [Текст] / Дж. Щ. Ким, Ч.У. Мюллер, У.Р. Клекка и др. / под ред. И.С. Енюкова. – М.: Финансы и статистика, 1989. – 215 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Елена Владимировна Высоцкая, Андрей Павлович Порван, Лариса Ивановна Рак, Ольга Александровна Сватенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.