О существовании комбинаторного режима работы в осевой насосной проточной части с лопастной системой типа НР
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3357Ключові слова:
осьовий насос, робоче колесо, напрямний апарат, момент швидкості потокуАнотація
Розглянуто питання про створення атласу модельних проточних частин осьових насосів на базі нової лопатевої системи. Вказані способи проведення відпрацювання проточних частин. Зроблено висновок про існування комбінаторного режиму роботи лопатевої системи.Посилання
- В. Чубур. Рецепт от ВНИИАЭН и Насосэнергомаша // Общественно-деловой еженедельник «Ваш шанс»/№37/ 16-33 сентября 2009
- DESIGN OF THE ESSENTIALLY NEW TYPE OF AXIAL PUMPS. Oleksand Husak, Anatoliy Yevtushenko, Vitaliy Panchenko, Natalya Fedotova // MOTROL (volume 11 a) – Lublin: Komisja Motorizacji i Energetyki Rolnictwa, 2009 – p. 11-19
- Гусaк A.Г. Совершенствовaние проточных чaстей погружных моноблочных нaсосных aгрегaтов высокой быстроходности. 1996: дис. кaндидaтa тех. нaук: 05.05.17/Гусaк A.Г. – Сумы, – 213 с.
- Гусaк A.Г., Евтушенко A.A. О целесообрaзности и принципaх создaния типорaзмерного рядa погружных моноблочных нaсосов со схемой проточной чaсти “нaпрaвляющий aппaрaт – рaбочее колесо”. 1994. Гидрaвлические мaшины и гидропневмоaгрегaты. Теория, рaсчет, конструировaние: Темaт. сб. нaуч. тр. [ отв. ред. И. A. Ковaлев ] – К.: ИСИО, С. 141–149
- Михaйлов A.Н. Мaлюшенко В.В. Конструкции и рaсчет центробежных нaсосов высокого дaвления. 1971. – М.: Мaшиностроение, - 304 с.
- Пaпир A.Н. Осевые нaсосы водометных движителей. 1965.- Л.: Судостроение, - 252 с.
- Фєдотова Н.А. Взаємоз’язок форми меридіанної проекції робочого колеса лопатевого насоса і момента швидкості потоку перед ним. Автореф дис. канд. техн. наук. 05.05.17/ Фєдотова Н.А. – Сумы, 2009 – 20 с.
- Гидравлические турбины. Барлит В.В. – Киев: «Вища школа», 1977 – 360 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Віталій Олександрович Панченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.