Обґрунтування ресурсо-збережень при подрібненні інгредіентів для лінії виробництва комбікормів в умовах господарства
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3372Ключові слова:
технологія, дробарка, питомі сукупні витрати енергії, комбікормиАнотація
Дана оцінка дробарок при подрібненні інгредієнтів комбікормів по питомих сукупних витратах енергії. Показана доцільність використання дробарок типу «Харків’янка» для подрібнення зернових інгредієнтів комбікормів. Оцінка дробарок показала, що питомі сукупні витрати енергії дробаркою типу «Харків’янка» менші, ніж дробарок типу «ДЗ-3», «АТДМ2Р», «КД-2», «Д-2».Посилання
- Скибенко И . Промышленное свиноводство Украинской корпорации. Живпром // Свиноводство. – 2000. - №2. – С. 24-26.
- Керпунин М.Г., Функционально-стоимостный анализ в инженерной деятельности / Керпунин М.Г., Кузьмин А.М., Шалденков С.В. – М.: Информэлитро, 1990. – 77 с.
- Мартино Дж. Технологическое прогнозирование. - М.: Прогресс, 1977.– 590 с.
- Типовая методика комплексной энергетической оценки технологий кормопроизводства. - М 29.040 - 85, Дослидницкое, 1985. - 35 с.
- Пат. на корисну модель 38620 Україна, МПК А 23 N 17/00. Лінія по виробництву комбікормів та білкововітамінно-мінеральних добавок (БВМД)/ Піскун В.І.; Яценко Ю.В., Яценко Л.І. Інститут тваринництва УААН. - № u 200809188; Заявл. 14.07.2008; Опубл. 12.01.2009, Бюл. №1.
- Украгромаш. Оборудование и комплектующие для: мукомольного, крупяного, комбикормового, зернового производств. Х.- 2010. - 56 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Віктор Іванович Піскун, Юрій Васильович Яценко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.