Модернізація підвідного пристрою осьового хімічного насоса
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2015.39454Ключові слова:
підвідний пристрій, гідравлічні втрати, осьовий хімічний насос, чисельне моделюванняАнотація
Досліджено структуру течії в підвідному пристрої осьового хімічного насоса. Встановлено основні причини та зони гідравлічних втрат. Враховуючи результати дослідження, запропоновано модернізовану конструкцію підвідного пристрою та виконане чисельне моделювання течії в ньому, яке показало зниження гідравлічних втрат майже вдвічі в порівнянні з базовою конструкцією.
Посилання
- Zolotnikov, E. (2012). Kratkiy spravochnik po himii. S.-Peterburg, 192.
- Gusak, A., Evtushenko, A., Ostrovskiy, I., Papchenko, A. (2008). Sozdanie vertikalnogo osevogo nasosa s lopastnoy sistemoy tipa NR dlya intensificacii tehnologicheskogo processa polucheniya ammofosa. Visnik Sumskogo derzhavnogo universitety. Seriya Tehnichni nauki, 3, 47–51.
- Gusak, A., Evtushenko, A., Papchenko, A., Ostrovskyi, I. (2009). Raschet i proektirovanie protochnoy chasti osevogo himicheskogo verticalnogo nasosa OHV2000/3.5 s lopastnoy sistemoy tipa NR. In: Naukovo-tehnicna konferencia vikladachiv, spivrobitnikiv, aspirantiv ta studentiv facultety tehnichnih sistem ta energoefektivnih tehnologiy. Sumy: SumDU, III, 38.
- Gusak, A., Evtushenko, A., Panchenko, V. (2010). O rezervah povisheniya KPD lopastnoy sistemi tipa NR. In: Suchasni tehnologii v promislovomy virobnictvi. Sumy: SumDU, III, 38–39.
- Gusak, A. (1996). Sovershenstvovanie protochnih chastey pogruzhnih monoblochnih nasosnih agregatov visokoy bistrohodnosti. Sumy State University, 213.
- Kochevskiy, A. (2001). Optimizaciya geometrichnih parametriv vidvidnih pristroiv nasosiv visokoi shvidkohidnosti z lopatevoyu sistemoyu tipu NR. Sumy State University, 19.
- Fedotova, N. (2008). Obzor suschestvuyuschih dannih o lopastnoy sisteme tipa NR. In: Naukovo-tehnicna rjyferencia vikladachiv, spivrobitnikiv, aspirantiv ta studentiv inzhenernogo facultety. Sumy: SumDU, 129.
- Matviienko, O. (2013). Malogabaritniy osioviy stupin sverdlovinnogo nasosa z pidvischenoyu energetichnoyu efectivnistyu. Sumy State University, 148.
- ANSYS CFX 11.0 Solver Theory. Release 11.0 (2008)., 261. Available at: http://www.ansys.com
- ANSYS CFX 11.0 Solver Models. Release 11.0 (2000)., 549. Available at: http://www.ansys.com
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Ольга Анатоліївна Матвієнко, Марина Леонідівна Заїкіна
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.