Організація технологічної взаємодії видів транспорту в пунктах перевалки вантажів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4016Ключові слова:
Перевезення вантажів, термін доставки, види транспорту, технологічний процесАнотація
Розглядається питання дослідження елементів технологічного процесу взаємодії видів транспорту із застосуванням прогресивних транспортно-технологічних систем (ТТС)Посилання
- Гагарский Э.А. Логістчині транспортно- технологічні системи - основа розвитку транспорту. Інтернет-Сайт http://www.morflot.su/article.php?id=827.
- http://www.labstend.ru/site/index/uch_tech/index_full.php?mode=
- Заенчик Л.Г. Проектирование технологических карт доставки грузов автомобильным транспортом / Л.Г. Заенчик, Р.Н. Кисельман, А.Л. Смицкий. – К.: Техника, 1990. – 152 с.
- Бауэрсокс Д.Д., Клосс Д.Д. Логистика: интегрированная цепь поставок / Перевод с англ. М: ЗАО "Олимп-Бизнес", 2001. 640 с.
- Алешинский Е.С. Разработка модели транспортного комплекса „Сортировочная станция–прилегающие участки” для выбора рациональной технологии его функционирования: Дис... канд.техн. наук: 05.22.20 – Х.,2001. – 204 с.
- 16. Ломотько Д.В. Удосконалення перевезення вантажів на залізницях України в умовах ринку транспортних послуг: Дис... канд. техн. наук: 05.22.20 – Х., 2001. – 163 с.
- Феоктистов О.Г. Комплексное использование ресурсов в транспортных узлах при централизованном завозе-вывозе грузов автомобильным транспортом: Автореф дис... канд. техн. наук: 05.22.10 / Моск. Ордена Трудового Красного Знамени автомобильно-дорожный ин-т. - М., 1991. - 20 с.
- Кожевников Ю. Н. Железнодорожные грузовые тарифы в условиях конкуренции с другими видами транспорта // Железнодорожный транспорт. Сер. Маркетинг и коммерческая деятельность. – ЦНИИТЭИ, 1997. Вып.3. - С. 39 - 59.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Микола Анатолійович Нефьодов, Надія Володимирівна Пономарьова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.