Функціональне моделювання процесу виготовлення цукру на основі методології структурного аналізу та проектування
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5677Ключові слова:
Структурний аналіз, проектування, функціональне моделювання, система, ієрархія, декомпозиція, діаграма, бізнес-процесАнотація
Розглянуто питання побудови функціональних моделей слабо структурованих систем з використанням методології структурного аналізу та проектування. За допомогою системи BPwin розроблено функціональну модель процесу виготовлення цукру з цукрового буряка, виконавши його структурну декомпозицію згори донизу. Модель представлена у вигляді ієрархії діаграм, кожна з яких описує систему чи підсистему з заданим рівнем деталізації та відображає існуючий порядок бізнес-процесівПосилання
- Дэвид А.Марка. Методология структурного анализа и проектирования. Пер. с англ. [Текст] / Дэвид А.Марка, Клемент Л.МакГоуэн – М.:ТОО ФРЭД, 1993. – 240с.
- Маклаков С.В. Создание информационных систем с AllFusion Modeling Suite [Текст] / С.В. Маклаков – М.:ДИАЛОГ_МИФИ, 2003 – 432с.
- Сапронов А. Р. Технология сахара [Текст] / А. Р. Сапронов – М.: Легкая и пищевая промышленность, 1983 – 232с.
- Борщевский П.П. Эффективность свеклосахарного производства [Текст] / П.П. Борщевский – М.: Легкая и пищевая промышленность, 1984 – 307с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Лариса Григорівна Загоровська, Денис Олександрович Миронець, Регіна Олегівна Бойко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.