Системи комп’ютерної алгебри в теорії графів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5682Ключові слова:
Теорія графів, системи комп’ютерної алгебри, Maple, технології навчання, спеціальні графи, властивості графів, атрибути графівАнотація
Останнім часом спостерігається активне проникнення систем комп’ютерної алгебри в освітній процес, що дає можливість формування принципово нових технологій навчання. В статтіПосилання
- Черняк А.А. Синтез классической и компьютерной математики в обучении /A.A.Черняк А.А., Ю.А.Доманова,Т.Н. Ранько//Информатизация образования. –№ 1. –2005. – С. 36-45.
- Samková L, Calculus of one and more variables with Maple/L. Samková //
- International Journal of Mathematical Education in Science and Technology. – V. 43. –№2. –2012. –P.230-244
- Adym, E. The use of computers in mathematics education: A paradigm shift from “computer assisted instruction” towards “student rogramming”/E.Adym // The Turkish Online Journal of Educational Technology.- 4(2). –2005. – P.27–34.
- Дьяконов В.П. Maple 9.5/10 в математике, физике и образовании/ В.П.Дьяконов — М.: С.Пресс, 2000. — 453 с.
- Васильев А. Н. Maple 8. Самоучитель/ А. Н. Васильев, -М.: Диалектика, 2003.— 352 с.
- Уилсон Р. Введение в теорию графов/Р. Уилсон, -М.,:Мир, 1977.-135 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Леонід Петрович Бедратюк, Ганна Іванівна Бедратюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.