Розпізнавання періодичних еталонних сигналів при накладанні періодичних завад
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5686Ключові слова:
Розпізнавання періодичного сигналу, функції непропорційностей, адитивна завада, періодична завадаАнотація
В статті описано метод розпізнавання періодичного еталонного сигналу при наявності адитивної періодичної завади, яка накладається на нього на частотах, що невідомі заздалегідь. Відомою є полоса частот завади, однак її спектральна характеристика невідома. Припускається, що еталонний сигнал містить деякі наперед невідомі частоти, на яких його складання із завадою не відбуваєтьсяПосилання
- Путятин Е.П. Нормализация и распознавание изображений [Электронный ресурс] / Сумский гос. ун-т, летняя научно-практическая школа «Интеллектуальные системы». – Режим доступа : www/ URL: http://sumschool.sumdu.edu.ua/is-02/rus/lectures/pytyatin/pytyatin.htm/ - 13.11.2012 г. – Загл. с экрана.
- Ван Трис Г. Теория обнаружения, оценок и модуляции [Текст] Т. 1: пер. с англ. − М., Советское радио, 1972.
- Signal shape recognition in a sum of two signals [Текст] : отчет о НИР / Informatique, signaux et systemes de Sophia Antipolis, H. Rix. – ISRN I3S/RR–2010-12-FR.–UNSA-CNRS, 2010.
- Авраменко, В.В. Характеристики непропорциональности числовых функций и их применения при решении задач диагностики [Текст] / В.В. Авраменко // Вісник Сумського державного університету. — 2000. — №16.
- Авраменко, В.В. Распознавание фрагментов заданных эталонов в анализируемом сигнале с помощью функций непропорциональности [Текст] / В.В. Авраменко, А.П. Карпенко// Вісник Сумського державного університету. — 2002 — №1 (34) – С. 96.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Віктор Васильович Авраменко, Юрій Іванович Прохненко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.