Проектування енергозберігаючої технології складання з'єднань з натягом
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5730Ключові слова:
З'єднання з натягом, термічний спосіб складанняАнотація
У роботі розглянуті питання методології та методики вибору з допомогою розробленого програмного комплексу при проектуванні технології технологічних параметрів складання з¢єднань з натягом, зібраних термічними способами, з урахуванням енергозбереженняПосилання
- Зенкин А.С. Сбоpка неподвижных соединений теpмическими методами /А.С. Зенкин, Б.М. Арпентьев //— М.: Машиностpоение, 1987. — 128 с.
- Зенкин А.С. Использование низких темпеpатуp — pезеpв повышения качества соединений с натягом и износостойкости штампов / А.С. Зенкин, И.Л. Обоpский, А.Н. Куцин //Сб.: Технологические методы повышения эффективности качества механо-сбоpочного пpоизводства. Тезисы докладов конфеpенции, 1992, Домбай / — К. — 1992. — С. 25.
- Оборский И. Л. Определение параметров энергосбережения при сборке соединений с натягом КТСС / И. Л. Оборский //Современные проблемы подготовительного производства, заготовительного производства, обработки, сборки и ремонта в промышленности и на транспорте. 22 –26 февраля 2010 г. Сб.: Материалы 10-го международного научно-технического семинара, 26 – 28 февраля 2010 г., г. Свалява: – К.: АТМ Украины, 2010. – С.194 – 197.
- Оборський І.Л. Нова конструкція і технологія з’єднання бандаж-центр колеса електровагона. // Залізнич. транспорт України. —2003. —№5. —С. 9–10.
- Тимошенко С.П. Теория упругости. / С.П. Тимошенко, Дж. Гудьер // Пер. с англ. М.И. Рейтмана. Ред. Шапиро Г.С. — М.: Наука, 1975. — 491 с.
- Оборский И.Л. Определение конструктивно-технологических параметров и проектирование рациональной технологии сборки соединений с натягом / И.Л. Оборский, А. Б. Демковский, Н.И. Оборская, Д.Н. Хоменко // Zeszyty Naukowe Politechniki Rzeszowskiej, Nr. 279. Mechanika, z. 83 (nr 1/2011). Technika i technologia montazu maszyn. – Rzeszow.– 2011. – С. 171 – 177.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 А. С. Зенкін, І. Л. Оборський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.