Двоканальна автокомпенсації впливу перешкод на двоступеневий гіроскоп
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.5783Ключові слова:
Автокомпенсація, датчик кутової швидкості, гармонічні коливанняАнотація
Проводиться оцінка ефективності методу двохканальності для зменшення похибок двостепеневих гіроскопів, суть реалізації якого полягає у використанні двох електрично зв'язаних гіроскопів. Здійснюється якісний та кількісний аналіз впливу гармонічної хитавиці об'єкту на похибку вимірювань
Посилання
- Сайдов, П. И. Теория гироскопов [Текст]: уч. пособие / П. И. Сайдов - М.: Высш. школа, 1965. – 395с.
- Никитин, Е. А. Проектирование дифференцирующих и интегрирующих гироскопов и акселерометров [Текст]: монография / Е. А. Никитин, А. А. Балашова; МАИ. – М.: Наука, 1969. – 305 с: ил., табл. – Библиогр.: с. 299-303.
- Одинцов, А.А. Метод автокомпенсации влияния внешних помех, действующих на гироскопы и маятниковые акселерометры [Текст] / А.А. Одинцов // Автоматика и приборостроение: Сб. научн. работ. – Киев, 1973. – С. 87-94.
- Одинцов, А.А. Об уменьшении погрешностей гиростабилизаторов от перекрестных связей [Текст] / А.А. Одинцов, В.В. Карачун // Прикл. механика. – 1973. Т. ІХ, вып. 10 – С. 112-118.
- Сигорский, В.П. Матрицы и графы в электронике [Текст] / В.П. Сигорский // Нац. техн. ун-т Украины «КПИ». – М.: Энергия, 1968. – 244с. – Библиограф.: с. 242-243.
- Mason, S.I. Feedbark – Theory – Futher properties of Signal Flow Graphs [Text] / S.I. Mason // Pros. of the JRE. – 1956. - №7. – Р. 49-52.
- Бессонов, Л.А. Линейные электрические цепи [Текст] / Л.А. Бессонов // Уч. пособие – М.: Высш. шк., 1968. – 261с.
- Абрахамс, Д. Анализ электрических цепей методом направленных графов [Текст] / Д. Абрахамс, Д. Коверли // Пер. с англ. В. Ямненко – М.: Мир, 1967. – 153с.
- Райцин, Т.М. Синтез систем автоматического управления методом направленных графов [Текст]/ Т.М. Райцин // Моск. энерг. ин-т. – М.: Энергия, 1970. 213с. – Библиогр.: с. 210-212.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ольга Яковлевна Ковалец
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.