Енергетичний метод розрахунку параметрів процесу пластичної деформації поверхні при віброобробці
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.5822Ключові слова:
Віброобробка, покриття, процес, поверхня деталей, деформація, енергія деформаціїАнотація
Розглянуті питання енергетичної сутності явищ, які протікають у поверхневому шарі деталі при деформації, а також теорія деформації та структурно-енергетичний аналіз процесу віброобробки поверхні металуПосилання
- Подольский, М.А. Анализ экспериментальных данных с позиции термодинамической модели упрочнения [Текст] / М. А. Подольский – Ростов-на-Дону: ДГТУ. – 2004. с. 78-82.
- Прокопец, Г.А. Интенсификация процесса виброударной обработки на основе повышения вибрационного воздействия и учета ударно-волновых процессов [Текст] : дисс…канд. техн. наук / Г.А. Прокопец – Ростов-на-Дону, 1995. – 196с.
- Павлов, В.А. Физические основы пластической деформации металлов [Текст] / В.А. Павлов – М.: Изд-во АНСССР, 1962. – 198с.
- Папшев, Д. Д. Отделочно-упрочняющая обработка поверхностным пластическим деформированием [Текст] / Д.Д. Папшев – М.: Машиностроение, 1978. – 152с
- Регель, В.Р. Кинетическая природа прочности твердых тел [Текст] / В.Р. Регель – М. – 1997. – 167с.
- Отрадный, В.В. Работоспособность стальных деталей, подвергаемых объемному упрочнению пластическим деформированием // Известия ВУЗов машиностроения: М. – 2002. - №4. с.18-22
- Попов, М.Е. Обработка деталей методами поверхностного пластического деформирования [Текст] / М.Е. Попов, В.А. Лебедев – Ростов-на-Дону: РИСХМ. – 1986.- 45с.
- Лебедев, В.А. Структурно-энергетическая интерпретация процесса ППД [Текст] / В.А. Лебедев, М.А. Подольский // Прогрессивные технологии в машиностроении: сборник статей по материалам Всероссийской научно-технической конференции. Книжный Новгород. – Арзана: НГТУ – 2001. – с. 152-156
- Регель, В.Р. Кинетическая природа прочности твердых тел [Текст] / В.Р. Регель – М. – 1977. – 167с.
- Федоров, В.В. Кинетика повреждаемости и разрушения твердых тел [Текст] / В.В. Федоров – Ташкент: Изд-во «Фан». – 1985. – 166с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Людмила Александровна Журавлева, Валерий Владимирович Яковенко, Михаил Александрович Калмыков, Василий Борисович Струтинский
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.