Новые области применения стеклокристаллических фильтров
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1804Ключові слова:
Cклокристалічні фільтри, регенерація, галузі використанняАнотація
У роботі наведені результати досліджень, спрямованих на розширення галузі використання фільтруючих елементів. Запропоновані нові можливості для застосування синтезованих склокристалічних фільтрів, отриманих за розробленою енергозберігаючою технологією
Посилання
- Конструкторские и технологические особенности оборудования «ИНСТЭБ» для очистки сточных вод / М.И. Рудник, О.В. Кичигин // Материалы V Международной конференции «Сотрудничество для решения проблемы отходов», (Харьков, 2 – 3 апреля 2008 г.). − Х.: НТУ «ХПИ», 2008. − С. 250 − 252.
- Рыщенко М.И. Фильтрующие стеклокерамические пористые материалы для очистки воды / М.И. Рыщенко, Л.А. Михеенко, Е.Ю. Федоренко и др. // Экология и промышленность. − Х.: УкрГ НТЦ “Энергосталь”, 2009. − № 1. − С. 33 − 35.
- Получение фильтрующих стеклокристаллических материалов для очистки воды / М.И. Рыщенко, Л.А. Михеенко, Е.Ю. Федоренко и др. // Материалы VI Международной конференции «Сотрудничество для решения проблемы отходов», (Харьков, 8 − 9 апреля 2009 г.). − Х.: НТУ «ХПИ», 2009. − С. 225 − 226.
- Михеенко Л.А. Научные основы получения пористых материалов для фильтрации жидкостей различной химической активности // Л.А. Михеенко, М.И. Рыщенко // Вісник Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»: зб. наук. пр. − Х.: НТУ«ХПІ». − 2004. − № 34. − С. 117 − 120.
- Михеенко Л.А. О возможности использования пористых стекломатериалов для рекуперации алмазосодержащих отходов // Михеенко Л.А. // Химия и технология производств основной химической промышленности.: Труды. − Х.: НИОХИМ. – 2007. − Т. 75. − С. 115 − 120.
- Применение интегрированных мембранных технологий для очистки природ-ных и сточных вод / М.Н. Видякин, Ю.Н. Лазарева // Материалы VIІ Междуна-родной конференции «Сотрудничество для решения проблемы отходов», (Харьков, 7 – 8 апреля 2010 г.). – Х.: НТУ «ХПИ», 2010. – С.138 – 139.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Лариса Александровна Михеенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.