Вісник Приазовського Державного Технічного Університету. Серія: Технічні науки

«Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки» - науковий фаховий журнал, в якому публікуються результати новітніх наукових досліджень, що мають важливі теоретичні, експериментальні та практичні результати з різних областей технічних наук.

Мета видання - висвітлення актуальних проблем різних галузей промисловості, галузі інформаційних технологій та шляхів їх вирішення за допомогою фундаментальних і прикладних досліджень, нових наукових підходів до розробки технологій, аналізу аспектів роботи підприємств.

Галузь та проблематика - у збірнику представлені наукові статті, що висвітлюють дослідження в наступних актуальних областях: Фізична хімія і теорія металургійних процесів, Металургія чавуну, Металургія стали, Обробка металів тиском, Матеріалознавство, Ливарне виробництво, Теплотехніка і теплоенергетика, Зварювальне виробництво, Машинобудування і металообробка, Обладнання та ремонти, Електротехніка та електроенергетика, Автоматизація процесів і систем, Інформатика, Транспорт і логістика, Техногенна безпека

Видання має Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації № 17950-6800 ПР від 21.06.2011 р.

Збірник включено до переліку наукових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

 


Зображення домашньої сторінки журналу

p-ISSN: 2225-6733 

e-ISSN: 2519-271X

Рік заснування: 1995

Періодичність: 2 раза на рік

Мова видання: українська, російська, англійська (змішаними мовами)

Засновник: Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"

Головний редактор: Чигарьов В.В., доктор технічних наук, професор

Відповідальний секретар: Савенко О.С.

Адреса редакції: вул. Університетська, 7, Маріуполь, Україна, 87555
Тел.:
 (0629) 44-62-34
E-mail: vestnik.pgtu@gmail.com 
E-mail: vestnik-pgtu@yandex.ua 

Електроний архів: http://eir.pstu.edu/handle/123456789/1

Анонси

 

Index Copernicus Value журналу «Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки» за 2017 рік склав 86.42!

 

Ми раді повідомити, що міжнародна наукометричними база даних Index Copernicus International (Польща) завершила розрахунок наукометричного показника Index Copernicus Value (ICV) журналу «Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки» за підсумками 2017 року.

 
Опубліковано: 2019-02-14 Детальніше...
 

Шановні автори!

 

Починаючи з 2018 р всім опублікованим статтям буде присвоюватися DOI (digital object identifier) - ідентифікатор цифрового об'єкта, який визначає постійне місцезнаходження об'єкта в інтернеті, його ім'я і метадані.

Наявність DOI у статті це:

- стандарт, прийнятий усіма провідними видавництвами світу;

- постійний шлях до адреси певної статті в інтернеті;

- підвищення індексованості і цитованості статті;

- підвищення авторитетності публікації;

- автоматичне потрапляння посилання на Вашу статтю в Web of Science, Scopus, EBSCO, DOAJ і т. п. при цитуванні в журналі, включеному в ці бази даних, і отримання власного індексу цитованості.

Звертаємо Вашу увагу, що необхідно вказувати DOI при кожному цитуванні Вашої статті. Також вказівка DOI важлива і для творів, яким він присвоєний. Перевірити наявність DOI можна за посиланням http://search.crossref.org/.

 
Опубліковано: 2018-11-06 Детальніше...
 
Більше анонсів...

№ 37 (2018): Вісник ПДТУ. Серія: Технічні науки


Обкладинка