Виртуальный производственный участок, интегрированный по вредным и опасным факторам
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1179Ключові слова:
Виробництво, охорона праці, шкідливі і небезпечні чинникиАнотація
У даній статті, показано, що аналіз виробничих шкідливостей і небезпек, являє собою складний комплекс різних за часом, інтенсивності, місця розташування і часу впливу виробничих факторів, які розглядаються у відриві один від одного. Однак, якщо накласти усі події на один простір і розглядати у взаємозв'язку з іншим, можна отримати нове бачення подій, що сприяє аналізу травматизму та профзахворювань
Посилання
- Радван Арафа Биссиуни. Анализ профзаболеваний с учетом временного смещения событий: матеріали Міжнародної науково-методичної конференції, «Безпека людина у сучасних умовах», 2–3 грудня 2010 р. – Харків: НТУ «ХПІ», 2010. – С. 257–259.
- Айвазян С.А., Прикладная Статистика, Москва, 2001. Юнитиб. - 432 с.
- В.В. Березуцкий, В.В. Макаренко, Радван Арафа Биссиуни. Анализ производственного травматизма на трубопрокатном участке с применением статистического метода. – Харьков: Вестник НТУ «ХПИ». – 2007. – № 30. – С. 73–78.
- Радван Арафа. Разработка модели безопасности труда в Египте. – К.: Вісник НАУ. – 2008. – №4. – С. 99–103.
- В.В. Березуцкий В.В., С.Е. Гардер, В.В.Макаренко, Радван Арафа Биссиуни. Анализ и математическое описание травм на трубопрокатном участке. – Харьков: Вестник НТУ «ХПИ». – 2009. – №15. – С. 14–20.
- В.В. Березуцкий, Р.А. Біссіуні, В.Г. Здановський. Управління охороною праці на металообробних виробництвах машинобудівної галузі. – Київ: Збірник ННДІПБОП. – 2010. – № 19. – С. 25–37.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Вячеслав Владимирович Березуцкий, Арафа Биссиуни Радван
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.