Проверка валидности методов оценки матриц трафика на основе симулятора высокоскоростных защищенных сетей
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1180Ключові слова:
Cимулятор, трафік, мережа, матриця трафікуАнотація
На основі симулятора трафіку швидкісної захищеної мережі показана можливість його генерування з потрібним рівнем деталізації. Вказана можливість використання симулятора для аналізу та тестування як алгоритмів розрахунку матриць трафіку, так і рішення інших науково-технічних завданьПосилання
- Vardi Y. Estimating Source-Destination Traffic Intensities from Link Da-ta. Journal of the American Statistical Association, 91(433), March, 1996.
- Tebaldi C., M.West. Bayesian Inference of Network Traffic Using Link Count Data. Journal of the American Statistical Association, 93(442), June, 1998.
- Cao Jin, Davis D., Vander S. Weil, Yu B. Time-Varying Network Tomo-graphy: Router Link Data. Journal of the American Statistical Association, 95(452), 2000.
- Fowler, Leland W. Local Area Network Traffic Characteristics, with Im-plications for Broadband Network Congestion Management. IEEE JSAC, 9(7), pp. 1139-1149, September, 1991.
- Morris R., Lin D. Variance of aggregated web traffic. In INFOCOM, pages 360-366, 2000.
- Willinger G. W., Feldmann A. Scaling Analysis of Conservative Cascades, with Applications to Network Traffic. IEEE Transactions on Information Theory, Vol.45, No.3, pp.971-992, Apr., 1999.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергей Леонидович Волков, Александр Арсеньевич Сыропятов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.