Аналітичний підхід в методолгоії оцінювання та управління ризиками інформаційної безпеки
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1181Ключові слова:
Ризик, інформаційна безпека, оцінювання ризиківАнотація
Розвивається ідея аналітичного підходу в методології оцінювання та управління ризиками інформаційної безпеки. Робляться відповідні узагальнення щодо оцінки та управління ризиків інформаційної системиПосилання
- Балдин К.В. Управление рисками и выбор стратегии [Текст] / К.В. Балдин // Высшее образование сегодня. - Реферируемое издание ВАК России. - Б.м. - 2005.- № 11. - С. 36-38.
- Риски систем: оценка и управление [Текст] / В.Н. Асеев, Д.Е. Морев, В.Б. Щербаков. – под. ред. Ю.Н. Лаврухина - Воронеж: Междунар. ин-т компьют. технологий, 2007. - 261 с.
- Вишняков Я.Д. Общая теория рисков: учеб. пособие для студ. высш. учеб. Заведений [Текст] / Я.Д. Вишняков, H.H. Радаев. - М.: Издательский центр «Академия», 2007. - 368 с.
- Петренко С.А. Управление информационными рисками. Экономически оправданная безопасность [Текст] / С.А. Петренко. - М.: Компания АйТи; ДМК Пресс, 2004. – 384 c.
- Черныш В.И. Методы оценивания информационных рисков компании [Текст] / В.И.Черныш // Материалы XV Международного юбилейного молодёжного форума «Радиоэлектроника и молодежь в ХХI веке»: Сб. тезисов, 18–20 апреля 2011 р., Т.5. - Харьков: ХНУРЭ. 2011. – С. 195.
- Замула О.А. Аналіз міжнародних стандартів в галузі оцінювання ризиків інформаційної безпеки [Текст] / О.А. Замула, В.І. Черниш // Системи обробки інформації . – Харків: ХУ ПС, 2011. – Вип.2(92). – С.53-56.
- Замула А.А. Оценивание рисков информационной безопасности в современных информационных системах [Текст] / А.А. Замула, В.И. Черныш, К.И. Иванов // ХІV Международная научно-практическая конференция «Безопасность информации в информационно – телекоммуникационных системах», тезисы докладов. – К.: ЧП «ЕКМО», НИЦ «ТЕЗИС» НТУУ «КПИ», 2011. - С. 31.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олександр Андрійович Замула, Богдан Володимирович Волобуєв, Владислав Ігорович Черниш, Костянтин Ігорович Іванов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.