Структурний синтез безконтактних приводів робочих машин
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1183Ключові слова:
Безконтактний привод, робочі органи, структурний синтезАнотація
Запропоновано новий підхід до створення безконтактних приводів робочих органів машин різного призначення на основі структурного синтезу. Теоретично обґрунтовується наявність певних структурних та конструктивних елементів у безконтактному приводіПосилання
- INA – Drives & Mechatronics Gmbh &Co.ohg, підприємство Schaeffler Gruppe Industrie [електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.schaefflerrussland.ru/ - Заголовок з екрана.
- Pavel Nosko. The concept of creating non-contact drive for working bodies in machines of various purpose / Pavel Nosko, Vladimir Breshev, Pavel Fil // Polish Academy of sciences in Lublin TEKA Commission of motorization in agriculture. Vol. VIIIA. – Lublin, 2008. – Р. 126–133.
- Пат. 90584 Україна, МПК F04D 1/00. Відцентрово-вихровий насос / Носко П.Л., Філь П.В., Брешев В.Є., Карпов О.П.; заявник та патентовласник Східноукраїнський нац. ун-т ім. В. Даля. – № а200811287 ; заявл. 18.09.08; опубл. 11.05.10, Бюл. № 9.
- Орлов П.И. Основы конструирования: Справочно–методическое пособие: в 2 кн. / Орлов П.И. ; под ред. П.Н. Учаева. – [3–е изд.]. – М.: Машиностроение, 1988.– Кн.1. – 559 с.
- Пат. 91471 Україна, МПК H02K 17/02 H02K 41/025. Торцевий асинхронний електродвигун з вільним ротором / Носко П.Л., Філь П.В., Брешев В.Є.; заявник та патентовласник Східноукраїнський нац. ун-т ім. В. Даля. – № а200909831 ; заявл. 28.09.09; опубл. 26.07.10, Бюл. № 14.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Володимир Євгенович Брешев, Олексій Володимирович Брешев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.