Тензорный метод решения задач управления трафиком с поддержкой сетевых параметров качества обслуживания
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1192Ключові слова:
Управління, трафік, тензорний методАнотація
Запропоновано рішення задач управління трафіком в мережі NGN з використанням тензорних методів. Розглянута задача управління трафіком в мережі за допомогою тензорної моделі, яка представлена в системі координат гілок, базисних контурів та вузлових парПосилання
- Воробієнко П.П. Телекомунікаційні та інформаційні мережі. Підручник для вищих навчальних закладів [Текст] / П.П. Воробієнко, Л.А. Нікітюк, П.І. Резніченко. – К.: СММІТ-КНИГА, 2010. – 640 с.
- Росляков А.В. Сети следующего поколения NGN [Текст] / Под редакцией А.В. Рослякова. – М.: Эко-Трендз, 2008 – 424 с.
- Крон Г. Тензорный анализ сетей [Текст] / Г. Крон; [под ред. Л.Т. Кузина, П.Г. Кузнецова; пер. с англ.]. – М.: Сов. Радио, 1978. – 720 с.
- Петров А.Е. Тензорная методология в теории систем [Текст] / А.Е. Петров. – М.: Радио и связь, 1985. – 152 с.
- Клейнрок Л. Теория массового обслуживания. Пер. с англ. [Текст] / Пер. И.И. Грушко. – М.: Машиностроение, 1979. – 432 с.
- Лемешко А.В. Адаптация тензорных решений задачи многопутевой маршрутизации к дейтаграммным сетям [Текст] / А.В. Лемешко, Т.И. Григорьева // Наукові праці ОНАЗ ім. О. С. Попова, 2003. – № 1. – С. 72-76.
- Стрелковская И.В. Применение теории моделей и тензорного анализа при моделировании телекоммуникационных систем [Текст] / И.В. Стрелковская, Т.И. Григорьева // Радиотехника: Всеукр. науч.-техн. сб., Вып. 148, 2007. – С. 102-106.
- Стрелковская И.В. Использование тензорного метода при расчете ТКС, представленной узловой сетью [Текст] / И.В. Стрелковская, И.Н. Соловская // Электронное научное специализированное издание - журнал «Проблемы телекоммуникаций», Харьков, ХНУРЕ, 2010. – № 1 (1). – http://pt.journal.kh.ua
- Стрелковская И.В. Решение задач управления трафиком в сетях MPLS-TE с использованием тензорных моделей [Текст] / И.В. Стрелковская, И.Н. Соловская, Смаглюк Г.Г. // Цифрові технології. Збірник наукових праць. – Одеса, 2010. – Вип. 8. – С. 57-65.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ирина Викоторовна Стрелковская, Ирина Николаевна Соловская
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.