Покриття для захисту елементів теплоенергетичного устаткування
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1220Ключові слова:
Теплоенергетичне обладнання, покриття, антикорозійне, властивостіАнотація
Опрацьовано спосіб формування антикорозійних захисних покриттів. Досліджено їх ерозійну та корозійну стійкості. Розроблені покриття нанесені на робочі лопатки частини низького тиску парових турбін ТЕС. Термін експлуатації в умовах електростанцій більше 150 тис. годинПосилання
- Сигал, Е.М. Ранжирование отклонений от нормальной работы оборудования АЭС по степени их влияния на коэффициент использования установленной мощности [Текст]//Атомная энергия. –2002. –Т. 92, вып.3. –С.181–188.
- Гулина, О.М. Анализ загрязненности трубчатки ПГ и оценка межпромывочного периода методами диффузионных процессов./ К.А., Корниенко, Н.Н. Павлова[Текст] //Известия ВУЗов России, Ядерная энергетика. –2006. –№1. –С.27–30.
- Otakar, J. Turbine Steam PurityТекст]//Combustion. –1978. –Т.50, № 6. –Р.11–27.
- Бараненко, В.И. Учет эрозионно-коррозионного износа при эксплуа-тации трубопроводов АЭС[Текст]//Теплоэнергетика. –2004. –№8. –С.34 – 38.
- Маринин, В.Г. Эрозия PVD–покрытий при воздействии кавитации и пароводяного конденсата [Текст] /Сб.докладов ICVTE-5.–Харьков:–ННЦ ХФТИ, –2002. –С.177–180.
- Аксенов, И.И. Вакуумная дуга в эрозионных источниках плазмы[Текст] /И.И.Аксенов. –Харьков: –ННЦ ХФТИ, – 2005. –212с.
- Коваленко, В.І. Обладнання для дослідження ерозії покриттів при мікроударному діянні[Текст]/ В.Г. Маринін //Вопросы атомной науки и техники. сер. Физика радиационных повреждений и радиационное материаловедение. –1998. –№5(71). –С.83 – 89.
- Мовчан, Б.А. Исследование структуры и свойств толстых вакуумных конденсатов никеля, титана, вольфрама, окиси алюминия и двуокиси циркония [Текст] / Б.А. Мовчан, А.В.Демчишин.//ФММ.–1969. –Т.28, вып.4. –С.653 – 660.
- Свойства элементов [Текст]: Справ.изд./Под ред. М.Е.Дрица. –М.: Металлургия, 1985. – 672с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Володимир Григорович Маринін
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.