Вплив накопичення кореляційних функцій на вихідне відношення сигнал/перешкода «внутрикласного» корелятора
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.12372Ключові слова:
Гідроакустична станція, сигнал/перешкода, кореляційна функція, фазування, антенна решітка, ЛЧМ-сигналАнотація
Використання широкосмугових сигналів та удосконалених методів їхньої обробки в системах висвітлення підводної обстановки підвищує ефективність роботи ГАС. Досліджений вплив використання накопичення попарних кореляційних функцій з використанням когерентного подавлення перешкод на вихідне відношення сигнал/перешкода «внутриклассного» корелятора мультіпликативнї антени ГАСПосилання
- Урик, Р.Д. Основы гидроакустики [Текст] / Р. Д. Урик. — Л. : Судостроение, 1978. — 445 с.
- Баранов Г.Г. Підвищення перешкодостійкості пасивних ГАС з просторово - розвинутими антенними решітками [Текст] : - дис. …канд. техн. наук / Г. Г. Баранов. —Севастополь, 2007. — 180 с.
- Захаров А.Н. Методика фазування антенної решітки активної ГАС на основі попарної кореляційної обробки [Текст] /А.Н.Захаров // Збірник наукових праць, СВМІ. Севастополь, —2006. — вип. 2 (10), — С. 172—180.
- Захаров А.Н., Миронов И.Я. Фазування антенної решітки активної ГАС по алгоритму самоподавлення перешкоди [Текст] /А.Н.Захаров, И.Я.Миронов // Збірник наукових праць, СВМІ. Севастополь, —2008. — вип. 1 (11), — С. 133—140.
- Ольшевский, В. В. Статистические свойства морской реверберации [Текст] / В. В. Ольшевский. — М. .: Наука, 1965. — 360 с.
- Справочник по гидроакустике [Текст] : / А. П. Евтютов, А. Е. Колесников, Е. А. Корепин и др. ; — 2-е изд. — Л. : Судостроение, 1988. — 552 с.
- Urick, R. J. (1978). Fundamentals of acoustics. Leningrad, USSR: Shipbuilding
- Baranov, G. G. (2007) The increase of noise immunity of passive sonar stations with space array. Sevastopol. dissertation of Science
- Zakharov, A. N. (2006). Methods of active sonar’s array phasing based on pairwise correlation processing. Sevastopol. Scientific Papers, 2 (10). —SVMI —С. 172—180.
- Zaharov, A. N., Mironov, I.Y. (2008). Phasing of active sonar’s array with use of interference suppression algorithm. Sevastopol. Scientific Papers, 1 (11). —SVMI —С. 133—140.
- Olshevskiy, V.V. (1965). Statistical properties of sea reverberation. Leningrad, USSR: Shipbuilding
- Evtutov, A.P., Kolesnikov, A.E., Korepin, E.A. (1988). Hydroacoustics. Reference. Leningrad, USSR: Shipbuilding
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Андрій Миколайович Захаров
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.