Автоматизация технологических процессов и ее влияние на эффективность энергопроизводства ТЭС и АЭС
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1272Ключові слова:
АСУ, ТЕС, АЕС, техніко-економічні показникиАнотація
Розглянуто джерела підвищення ефективності АСУ енергоблоками ТЕС і АЕС, методичні основи їх оцінки, а також отримані результати впровадження цих АСУ на вітчизняних та зарубіжних об'єктахПосилання
- Дуэль М.А. Автоматизированное управление объектами и техническими процессами ТЭС и АЭС/ М.А. Дуэль. – Харьков.: ЧП «КИК», 2010.– 448с.
- Горелик А.Х. Автоматизированные системы управления технологическими процессами ТЭС и АЭС/ А.Х. Горелик. – Харьков.: НТУ ХПИ, 2005.– 244с.
- Дуэль М.А. АСУ энергоблоками с использованием средств вычислитель¬ной техники М.А. Дуэль. – М.:Энергоиздат, 1983.– 207 с.
- Автоматизированные системы управления на тепловых электростанциях и критерии их технико-экономической эффективности // Отчет BTИ.– М.: УралВТИ, ЦНИКА, 1973.– 46с.
- Автоматизированные системы комплексной технической диагностики (АСКТД) для энергоблоков АЭС с реакторами ВВЭР-1000.–Харьков.: ЗАО «Техностандарт», 2004.– 215с.
- Плетнев Г.П. Автоматизированное управление объектами тепловых электростанций / Г.П. Плетнев .– М.: Энергоиздат, 1985 .– 368с.
- The Business Case For Reliability. John Schultz, Robert DiStefano // The 18th International Maintenance Conference.
- Polysamy S.S., Marat O., Brom J. Система слежения и контроля оборудования ALLY TM и ее значение для безопасности и надежности АЭС Темелин / S.S. Polysamy, O. Marat, J. Brom // International Symposium on Safety and Reability Systems OF RWRs and BWRd .– Brno. Czech Republic, May, 1995 .– 22p.
- Sound and Vibration / R. Bannister .– 1982 .– №9 .– P.16-20.
- Data Collection and Record Keeping for the Management - of Nuclear Power Ageinu / Safetv Series No50-P-3/JAEA, 1991.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Михаил Александрович Дуэль, Геннадий Иванович Канюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.