Оценка ресурса системы изоляции управляемого асинхронного двигателя с фазным ротором в под синхронном диапазоне частоты вращения ротора
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1277Ключові слова:
Нагрів, ізоляція, нагрівостійкість, модель, втратиАнотація
Досліджується нагрівання асинхронного двигуна з фазним ротором у під синхронному діапазоні частоти обертання ротора при різних способах керування. Оцінюється тепловий ресурс системи ізоляції у тривалому (S1) та повторно-короткочасному (S3) режимах роботиПосилання
- Андриенко П.Д. Анализ термической стойкости изоляции асинхронного двигателя с фазным ротором при разных способах управления [Текст] / П.Д. Андриенко, И.М. Коцур, М.И. Коцур//”Електротехнічні та комп’ютерні системи”.- К.:Техніка, 2011, №3(79).- С. 420-422.
- Копылов И.П. Проектирование электрических машин: учеб. для вузов.— В 2-х кн.: кн. 1[Текст] / И.П. Копылов, Б.К. Клоков, В.П. Морозкин, и др.; под общ. ред. И.П. Копылова -М.: Энергоатомиздат, 1993.-464 с.
- Петрушин В.С., Рябинин С.В., Якимец А.М. Анализ потерь и теплового состояния асинхронного двигателя при частотном управлении [Текст] /В.С. Петрушин, С.В. Рябинин, А.М. Якимец//Праці Ін-ту електродинаміки НАН України. – Київ: ІЕД НАН України,1999. – Вип.1. – С. 31 – 36.
- Сипайлов Г.А. Тепловые гидравлические и аэродинамические расчеты в электрических машинах [Текст] / Г.А. Сипайлов, Д.И. Санников, В.А. Жадан - М.: Высш. Шк., 1989. - 240 c.
- Счастливый Г.Г. Нагревание закрытых асинхронных электродвигателей [Текст] / Г.Г. Счастливый; К.: Наукова думка, 1966. – 196с.
- Федоров М.М. Моделирование теплового состояния узлов элек-трических машин в различных режимах [Текст] / М.М. Федоров // Зб. наук. праць ДонДТУ. Сер. «Проблеми моделювання та автоматизацій проектування динамічних систем». - Донецьк: ДонДТУ, 1999. - Вип. 10. - С. 90-95
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Михаил Игоревич Коцур, Петр Дмитриевич Андриенко, Игорь Михайлович Коцур
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.