Підвищення ефективності охолодження гофрованих полімерних труб
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1278Ключові слова:
Гофрована полімерна труба, охолодження, дискретна система, ефективністьАнотація
Досліджено дискретну (з чергуванням по довжині водяних і повітряних ділянок) систему охолодження двошарових гофрованих полімерних труб. Оцінено ефективність різних схем дискретної і неперервної систем охолодженняПосилання
- Охлаждение полимерных труб в процессе их производства методом экструзии / В. Т. Бисеров, И. В. Гвоздев, М. И. Гориловский, В. А. Швабауэр // Полимерные трубы. — 2008. — № 1. — С. 18—20.
- Мікульонок І. О. Екструдовані полімерні труби. Дослідження процесу охолодження / І. О. Мікульонок, В. Т. Вознюк // Хімічна промисловість України. — 2010. — № 5. — С. 44—46.
- Ванна опрыскивания LRS [Електронний ресурс]. — Дата доступу: ли-пень 2011 р. — Режим доступу: http://www.lrs-gmbh.org/ukr/equipment/2102.shtml.
- KryoSys. Cutting-edge technology for the extrusion of PO pipes : проспект фірми Cincinnati Extrusion Gmbh. — Vienna : [б. и.], 2009. — 8 с.
- Вознюк В. Т. Виробництво полімерних труб. Дискретна система охоло-дження трубної заготовки / В. Т. Вознюк, І. О. Мікульонок // Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів: ІV всеукр. наук.-практ. конф. студ., аспірантів та молодих вчених (Київ, Україна, 22—24 квітня, 2009) : зб. тез доп.. — К.: НТУУ «КПІ», 2009. — С. 62—63.
- Ким В. С. Теория и практика экструзии полимеров / В. С. Ким. — М. : Химия, КолосС, 2005. — 568 с.
- Corrugated Plastic Pipe Machines: проспект фірми DROSSBACH GMBH & Co. — [Б. м.: б. и.], 2009. — 12 с.
- Виноградов В. М. Остаточные напряжения в деталях из пластических масс / В. М. Виноградов // Пластические массы. — 1975. — № 4. — С. 20—31.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 В’ячеслав Тарасович Вознюк, Юрій Олександрович Кравченко, Ігор Олегович Мікульонок
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.