Влияние геометрических параметров кодирующей апертуры на формирование тенеграммы
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1307Ключові слова:
Kодовані апертури, лічильна матрицяАнотація
У статті запропоновано метод більш точного формування лічильної матриці в системах візуалізації гама-випромінювання с кодованою апертурою. Наведені результати моделювання для джерел в площинах на різних відстаняхПосилання
- Fenimore E.E. Coded Aperture Imaging with Uniformly Redundant Arrays [текст] / Fenimore E.E. Cannon T.M. // Applied Optics, 1978, v.17, No.3, pp.337-347.
- Proctor R.J. The Design of Optimum Coded Mask X-Ray Telescopes [текст] / Proctor R.J., Skinner G.K., Willmore A.P. // Monthly Notes of Royal Astronomical Society, 1979, v.187, pp. 663-643.
- Gottesman S. R. New family of binary arrays for coded aperture imaging [текст] / S. R. Gottesman, E. E. Fenimore // Applied Optics, 1989. - Vol. 28, No. 20. – pp. 4344-4352
- T.M. Cannon Tomographical Imaging Using Uniformly Redundant Arrays [текст] / T.M. Cannon, E.E. Fenimore // Applied Optics, 1979, v. 18, No.7, p.1052-1057.
- R.Accorsi. Deaign of Near-Field Coded Aperture Cameras for High-Resolution Medical and Industrial Gamma-Ray Imaging [текст] // Massachusetts Institute of Technology. Ph.D. Thesis. July, 31, 2001.
- Coded Aperture Imaging with Application to Fast Neutron Analysis and to Nuclear Medicine Imaging: Technique with Applicability to Supply Reduction and to Demand Reduction [текст]: 2001 ONDCP Technology Symposium. June 25-28, San Diego, California: R.Accorsi, F.Gasparini, R.C.Lanza.
- Geant4: a toolkit for the simulation of the passage of particles through matter [электронный ресурс]. – Electronic text data. Geneva: Switzerland, 2009. – Mode of the access: http://geant4.cern.ch.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Анатольевич Никуляк, Олег Владимирович Малахов, Дина Александрович Мельничук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.