Проблема управления выбором структур производственных процессов механообработки и перспективные направления её решения
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1342Ключові слова:
Bиробничий процес, управління, структурна схемаАнотація
Розглядається сучасний стан проблеми управління вибором оптимальних структур виробничих процесів механічної обробки і пропонується один з підходів до її вирішення
Посилання
- Соловьев В.К. Методология автоматизированного проектирования операционных технологических процессов изготовления объектов точного машиностроения [Текст] / В.К. Соловьев. // Технология машиностроения. 2004. № 4. С.60 62.
- СултанЗаде Н.М. Метод оптимизации структурной компоновки автоматических линий [Текст] / Н.М. СултанЗаде // Системы управления станками и автоматическими линиями: сб.науч.тр. М.: ВЗМИ, 1982. С. 9 13.
- Белоусов А.П. Проектирование автоматических линий: Учебное пособие для маш.-строит. спец. вузов. [Текст] / А.П. Белоусов, А.И. Дащенко М.: В. шк., 1983. 328с.
- Козлова Е.В. Модифицированный метод структурного распараллеливания В.А. Костенко для линейных и разветвляющихся участков схемы технологического процесса сборочного производства. [Текст] / Е.В. Козлова, В.А.Когутенко // Вестник СевГТУ: Автоматизация процессов и управление, Севастополь: Издательство СевНТУ, 2003, С.107 - 112.
- Скатков А.В. Информационная модель производственного процесса с элементами принятия об управлении технологическими маршрутами в механообработке [Текст] / А.В.Скатков, Е.В.Козлова //«Восточно-Европейский журнал передовых технологий» Харьков: Изд. НПП «Тех. Ц.», 2005. № 4, С.81-91.
- Козлова Е.В. Интегрированная система поддержки принятия решений по управлению структурами производственных процессов [Текст] / Е.В.Козлова //«Восточно-Европейский журнал передовых технологий» Харьков: Изд. НПП «Тех. Ц.», 2011. № 3, С.45-50.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Елена Вадимова Козлова, Юрий Николаевич Щепин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.