Застосування арм-лікаря в структурі лікувально-профілактичного закладу
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1356Ключові слова:
Aвтоматизоване робоче місце, система управління, інформатизація медициниАнотація
В статті розглянуті проблеми інформатизації медичної галузі і обгрунтована необхідність розробки і впровадження комп‘ютеризованих систем. Було запропоновано структуру АРМу, яка дозволяє забезпечити інтелектуальну підтримку прийняття рішення лікаремПосилання
- Васильев С.Л. Использование интегральных показателей и прогностических моделей для анализа ситуации в системе здравоохранения региона [Текст] / С. Л. Васильев, С. Л. Ченцов, О. Н. Чепоров // Сб. науч. тр. «Компьютеризация в медицине». – Воронеж, 2003. – С. 70-75.
- Гасников В.К. Методика изучения степени достижения целей здравоохранения на основе системного анализа и экспертных оценок (методические рекомендации) [Текст] / В. К. Гасников. – Ижевск, 2004. – 19 с.
- Емалетдинова Л.Ю. Автоматизированы информационные системы управления в учреждениях здравоохранения [Текст] / Л. Ю. Емалетдинова, Т. И. Куценко. – Воронеж : ВГТУ, 2003. – 218 с.
- Камишев А.А. Разработка подсистемы автоматизированного построения прогностических моделей [Текст] / А. А. Камишев, С. И. Кузнецов, О. Н. Чепоров // Математическое обеспечение информационных технологий в технике, образовании и медицине. – Воронеж, 1996. – С. 118.
- Кореневский Н.А. Построение автоматизированных компьютерных медицинских систем [Текст] / Н. А. Кореневский. – Курск : КГТУ, 2003. – 185 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Дмитро Хуанович Штофель, Сергій Володимирович Костішин, Марина Василівна Московко, Віктор Олексійович Гомолінський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.