Особливості розгортання функції якості на багатоасортиментних виробництвах будівельної галузі
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1379Ключові слова:
QFD-методологія, клей, будинок якостіАнотація
В роботі розглянуто особливості розгортання функції якості для пошуку оптимального складу будівельних сумішей та побудови стратегії керування якістю продукції. Запропоновано застосувати QFD-методологію для прийняття рішень у будівельній галузі
Посилання
- Квалиметрия и управление качеством. Инструменты управления качеством [Текст]: учебное пособие / С.В. Пономарев, С.В. Мищенко, Б.И. Герасимов, А.В. Трофимов. - Тамбов: изд-во Тамб. гос. техн. Ун-та., 2005. – 80 с.
- Дебройна, Н., Адгезия, клеи, цементы, припои [Текст]: учеб. / Н. Дебройна, Р. Гувинка; Изд-во Иностранной литературы: Москва, 1954.
- Котлер, Ф., Основы маркетинга : Пер. с англ. / Общ. ред. и вступ. ст. Е.М.Пеньковой. – М.: Прогресс, 1990. – 736 с.
- Дайан, А., Академия рынка: маркетинг [Текст]: Пер. с фр. / А.Дайан, Ф.Букерель, Р.Ланкар и др.; Науч. ред. А.Г.Худокормов. - Экономика, 1993.-572 с.
- Голубков, Е.П. Маркетинговые исследования: теория, методология и практика [Текст]. - М.: Финпресс, 1998. - 416 с.
- Сущность и содержание возможных стратегий выхода на внешний рынок [Электронный ресурс] – Режим доступа: WWW/ URL: http:// masters.donntu.edu.ua/2002/fem/sarmastbeckova/strategy.htm
- Методы прогнозирования нужд и запросов потребителей [Электронный ресурс] / С.-Петерб. Центр дист. обр. «Элитариум». – Режим доступа: WWW/ URL: http:// elitarium.ru/2008/06/04/prognozirovanije_potrebitelejj.html
- Адлер, Ю.П., Дом качества [Электронный ресурс] - Режим доступа: WWW/ URL: http://quality.eup.ru/MATERIALY4/house-q.htm
- Пустов Л.Ю., Обзор современных методик сравнения конкурирующих систем при разработке новых продуктов [Электронный ресурс] - Режим доступа: WWW/ URL: http:// metodolog.ru/00919/00919.html
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ольга Вікторівна Сангінова, Катерина Валеріївна Дяченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.