Математическое моделирование регионального управления образования форм и сложных поверхностей тел
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1393Ключові слова:
Cіткова функція, інтерполяція, моделювання, керуванняАнотація
Для вирішення завдань побудови оптимальних форм і складних поверхонь тіл створені нові формули інтерполяції сіткових функцій двох змінних и їх похідних з керованими параметрами вузлів інтерполяції, значень функцій та похіднихПосилання
- Марчук, Г. И. Методы вычислительной математики [Текст] / Г. И. Марчук. – М.: Наука, 1977. – 456 с.
- Перспективы развития информационно-аналитических средств в задачах сбора и генерации справочных данных. [Электронный ресурс] / В. Ю. Зицерман, Г. А. Кобзев, Л. Р. Фокин // Инст. высоких температур РАН - Режим доступа : www/ URL: http://thermophysics.ru/pdf_doc/2003-12-29-001.pdf - 19.07.2011 г. - Загл. с экрана.
- Рвачев, В. Л. Теория R-функций и некоторые ее приложения [Текст] / В. Л. Рвачев. - Киев: Наук. Думка, 1982. - 552 с.
- Слесаренко, А. П. Идентификация нелинейной нестационарной зависимости мощности источника энергии от температуры на базе вариационно-структурного и проекционного методов [Текст] / А. П. Слесаренко, Н. А. Сафонов // Проблемы машиностроения. - 2010. - Т.13, №6. - С. 58-63.
- Слесаренко, А. П. S-функции в обратных задачах аналитической геометрии и моделировании тепловых процессов [Текст] / А. П. Слесаренко // Вост.- Европейский Журнал Передовых Технологий. - 2011. - №3/4 (51). – С. 41-46.
- Чисельна реалізація задачі відновлення поверхні 3D тіла [Текст]/ О. М. Литвин, Л. С. Лобанова, Ю. И. Першина и др. // Пробл. Машиностроения – 2011. – Т. 14 №1. – С. 52 – 56.
- Литвин, О. Н. Оптимизация математической модели поверхности трехмерного тела [Текст] / О.Н. Литвин, В. А. Пасечник // Кибернетика и систем. Анализ. – 2006. - №1. – С. 103-112.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолий Павлович Слесаренко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.