Антиоксидантні властивості деяких видів рослинної сировини
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1414Ключові слова:
Aнтиоксидантна активність, рослинна сировинаАнотація
У статті досліджено антиоксидантну активність рослинної сировини, районованої у Східній та Південній Україні. Визначено вміст речовин полині гіркої та деревію, що впливають на антиоксидантну активністьПосилання
- Оковитый С.В. Клиническая фармакология антиоксидантов. Клиническая фармакология. Избранные лекции [Текст] / С.В. Оковитый. — Москва: ГЭОТАР-Медиа, 2009. — 602 с.
- Самойлова Л.М. Окислительный стресс и антиоксиданты. Организм, кожа: сборник статей. [Текст] / Л.М. Самойлова, Т.В. Пучкова— Москва, 2006.
- L.T.Talor. Grape-Derived Extracts via Supercritical Fluids. [Текст] /, V.A.Khorassani, M,Palma et al // 92nd AOCS Annual Meeting & Expo Abstracts. – Minneapolis, - v.12, 2001.
- Абдуллин И.Ф. Экспрессная оценка антиоксидантной активности растительного сырья. [Текст] / И.Ф. Абдуллин, Н.Н. Чернышева, Е.Н. Турова и др // "Сырье и упаковка". 2002, - №9(28), - с.24-26.
- Сторожок Н.М. Биоантиоксиданты и фосфолипиды. Механизм сочетанного действия. [Текст] / Н.М. Сторожок // Материалы международной конференции "Биоантиоксидант". 16-19 апреля 2002: тезисы докл. – Москва, 2002. - С. 555-557.
- Данилова Л.А. Природні антиоксиданти. [Текст] / Л.А. Данилова //Харчова та переробна промисловість. – 2003.-№ 3.- С. 18-19.
- www.antioxidant-of-food.bessmertie.ru.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Микола Павлович Головко, Наталія Михайлівна Пенкіна, Вікторія Валентинівна Колесник
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.