Влияние температуры дегидратации на структуру фации и водного раствора
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1418Ключові слова:
Біологічна рідина, фація, кристалоутворення, дегідратаціяАнотація
Аналіз речовинного й інформаційно-польового каркасів організму людини з метою виявлення маркеру стану здоров’я. Наведено дані залежності структури фації модельної біологічної рідини та водневого розчину натрію від температуриПосилання
- Шабалин В.Н. Морфология биологических жидкостей человека [Текст] / В.Н.Шабалин. – М.: Хризостом, 2001. – 304 с.
- Тарасевич Ю.Ю. Влияние диффузии на распределение компонентов биологической жидкости при клиновидной дегидратации [Текст] / Ю.Ю. Тарасевич, А.К. Аюпова // Техническая физика. – 2003. –Т. 73, № 5. – С.13–18.
- Тарасевич Ю.Ю. Моделирование дендридного роста кристаллов соли в биологических жидкостях [Текст] / Ю.Ю. Тарасевич, В.О. Константинов, А.К. Аюпова // Изв. Вузов. Северо -кавказкий регион. Спецвыпуск. – 2001. – С. 147–149.
- Коваленко В.Ф. Кластерная природа светорассеяния воды [Текст] / В.Ф. Коваленко, П.Г. Левченко, С.В. Шутов // Биомед. Радиоэлектроника. – 2008. – №5. – С. 36–35.
- Яшин А.А. Информационно–полевая самоорганизация биосистем [Текст] / А.А. Яшин // Вестник новых мед. техн. – 2000. – Т.VII. – №1. – С. 30–38.
- Лепилов В.А. Новая экологическая угроза? Загрязнение окружающей среды электромагнитными и другими излучениями людей и животных [Текст] / В.А. Лепилов // Биомед. технологии и радиоэлект. – 2002. – № 5–6. – С. 25–40.
- Марценюк Л.С. К вопросу о сущности влияния гомеопатических лекарственных препаратов на живые организмы [Текст] / Л.С. Марценюк // Вестник новых мед. техн. – 2007. –Т. ХIV. – № 2. – С. 15–18.
- Бункин Н.Ф. Фрактальная структура бабстонных кластеров в воде и водных растворах электролитов [Текст] / Н.Ф. Бункин, А.В. Лобеев // Письма ЖЭТФ. –1993. –Т.58. – №2. – С. 91–97.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Оксана Александровна Семенченко, Всеволод Александрович Новиков, Лидия Владимировна Новикова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.