Вплив полівінілпіролідон-силікатного модифікатора на структуру та властивості полікапроаміду
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1419Ключові слова:
Полівінлпіролідон-силікатний модифікатор, полікапроамід, ступінь кристалічностіАнотація
Установлено влияние поливинлпиролидонр-силикатного модификатора на структуру и свойства поликапроамида. Обнаружено, что модифицированный поликапроамид отличается повышением степени кристалличности предела прочности при разрыве, теплостойкости и жаростойкости, уменьшением водопоглощения и технологической усадкиПосилання
- Справочник по пластическим массам / Под ред. В.М. Катаєва, В.А. Попова, Б.И. Сажина. Изд. 2-е, дополн. и перераб. – М.: Химия, – 1975, Т.2, 568 с.
- Караман В.М. Структура і термопружність органомінеральних нанокомпозитів на основі поліаміду 6 // Тези доп. V Укр. конференції молодих вчених з високомолек. сполук, м. Київ, 20-21 травня, 2003р. – С. 48.
- Kawasumi M. The discovery of polymer – clay hybrids // J. Polym. Sci. A. – 2004. – Vol.42, №4. – P. 819-824.
- Wanderhart D.L., Asono A., Gilman J.W. NMR measurements related to clay-dispersion quality and organic-modifier stability in nylon-6/clay nanocomposites // Macromolecules. – 2001. – Vol.34, №12. – P. 3819-3822.
- Ганчо А.В., Левицький В.Є., Суберляк О.В. Фізико-хімічні закономірності формування полівінілпіролідон-силікатних нанокомпозиційних матеріалів // Вопросы химии и химической технологии. – 2010. – № 6. – С.55 – 60.
- Rabiej M., Rabiej S. Analiza rentgenowskich krywych dyfrakcyjnych polymerów za pomoca programu komputerowego WAXSFIT/ M. Rabiej, S. Rabiej; Bielsko-Biała. – Warszawa, 2006. – 133 p.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Володимир Євстахович Левицкий, Андрій Володимирович Ганчо
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.