Нова технологія локального очищення стічних вод гальвановироб-ництв
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1424Ключові слова:
Oчистка від важких металів, осаджувач, локальні системи очисткиАнотація
Описана теоретично та експериментально підтверджена нова технологія локальної очистки стічних вод гальвановиробництв від іонів важких металів на основі сульфідомістячих реагентів – осаджувачів, працездатність та переваги якої перед існуючими технологіями показані на прикладі ЗАТ «Радіозавод» м. Пензи
Посилання
- Виноградов С.С. Экологически безопасное гальваническое производство [Текст] / С.С. Виноградов.; под ред. В.Н. Кудрявцева; изд. 2-е, перераб. и доп.. - М: Производственно-издательское предприятие «Глобус», 2002 - 352 с.
- Запольский, А.К.. Комплексная переработка сточных вод гальванического производства [Текст] / А.К. Запольский, В.В. Образцов.- Киев: Техника, 1989 - 200 с.
- Андрєєв С.Ю. Новая технология очистки сточных вод от ионов тяже-лых металлов [Текст] // Андрєєв С.Ю., Бікунова М.В., Исаєва А.М., Кочергин А.С. Информационный бюллетень «Строй-инфо» №23. - Самара: ИСНЦ РАН, 2008.
- Андрєєв С.Ю. Новая технология интенсификации работы локальных очистных сооружений цехов гальванопокрытий [Текст] // Андрєєв С.Ю., Грі-шин Б.М., Бікунова М.В., Кочергин А.С. Известия высш. учеб. заведений. Строительство. - Новосибирск, №1, 2010.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Владимир Григорьевич Камбург, Сергей Юрьевич Андреев, Виталий Васильевич Демидочкин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.