Повреждаемость блоков плавучести из пеностекла для подводных аппаратов
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1441Ключові слова:
Пошкоджуваність, плавучість, піноскло, гідростатичний тискАнотація
Побудована математична модель руйнування блока плавучості на основі піноскла для підводних апаратів при гідростатичному стисканні. Доведена її працездатність порівнянням з експериментальними даними пошкоджуваності піносклаПосилання
- Демидович Б.К. Производство и применение пеностекла [Текст] /Б.К.Демидович// – Минск: Наука и техника, 1982. – 230 с.
- Технология стекла. [Текст]. /под ред. И.И.Китайгородского// – М.: Химия, 1967. – 354 с.
- Атрощенко С.А. Разрушение сферопластика при статических и динамических нагрузках [Текст] /С.А.Атрощенко, С.И.Кривошеев, Ю.В.Петров, А.А.Уткин, Г.Д.Федоровский// Журнал технической физики. – 2002, – т.72, вып.12. – С.54 – 58.
- Копийка С.В. Экспериментальное исследование повреждаемости сферопластиков [Текст] /С.В.Копийка// Збірник наукових праць НУК. – Миколаїв, НУК, 2006. - № 3 (408) – С. 48 – 56.
- Mechanics of Cellular Plastics [Text] /Еdited by N.K.Hilyard// – Applided Science Publishers LTD, London, 1982. – 506 р.
- Шилл Ф. Пеностекло(производство и применение): пер. с чешского. /Ф.Шилл – М.: Мир, 1985. – 307 с .
- Прочность. Устойчивость. Колебания [Текст]. Т.1 /под общей ред. И.А. Биргера и Я.Г. Пановко – В 3-х т. – М.: Машиностроение, 1968. –– 811 с.
- Яценко В.Ф. Прочность композиционных материалов [Текст] /В.Ф.Яценко – Киев: «Вища школа», 1988. – 192 с.
- Салтыков С.А. Стереометрическая металлография [Текст]. /С.А.Салтыков – М.: Металлургия, 1978. – 271 с.
- Соломонюк Н.С. Оптимизация состава и определение связи между свойствами закрытопористого пеностекла [Текст] /Н.С.Соломонюк// Зб.наук. праць НУК. – Миколаїв: НУК, 2007. – № 1 (412). – С. 47 – 53.
- Соломонюк Н.С. Поверхностное водопоглощение и повреждаемость блока плавучести при гидростатическом обжатии [Текст] /Н.С.Соломонюк// Зб. наук. праць НУК. – Миколаїв: НУК, 2009. – № 5 (428). – С. 54 – 58.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Наталья Сергеевна Соломонюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.