Оцінка дії вітру на процес перемішування водних мас у водоймищі-охолоджувачі
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1453Ключові слова:
Водоймище-охолоджувач, пульсаційна енергія, енергія турбулентностіАнотація
Проведено теоретичні дослідження дії вітру на процес перемішування водних мас в поверхневому шарі теплої води глибоководних стратифікованих водоймищ-охолоджувачів на базі аналізу рівняння балансу кінетичної енергіїПосилання
- Монин, А.С. Статическая гидромеханика [Текст] ⁄ А.С. Монин, А.М. Яглом. – М.: Наука, 1965. – 639 с.
- Филлипс, О.М. Динамика верхнего слоя океана [Текст] ⁄ О.М. Филлипс. – Л.: Гидрометеоиздат, 1980. – 319 с.
- Бенилов, А.Ю. Физика атмосферы и океана [Текст]. Т.5. Экспериментальные данные о мелкомасштабной морской турбулентности ⁄ А.Ю. Бенилов. – изд. АНСССР, 1969. – С. 513-532.
- Хендерсон-Селлерс, Б. Инженерная лимнология [Текст] ⁄ Б. Хендерсон-Селлерс. – Л.: Гидрометеоиздат, 1987. – 336 с.
- Макаров, И.И. Моделирование гидротермических процессов водохранилищ-охладителей ТЭС и АЭС [Текст] ⁄ И.И. Макаров, А.С. Соколов, С.Г. Шульман. – Л.: Энергоиздат, 1986. – 181 с.
- Антонова, Л.Н. Водозаборно-водовыпускные сооружения совмещенного типа на водохранилищах-охладителях ТЭС и АЭС [Текст]: дис. на соискание ученой степени канд. техн. наук ⁄ Л.Н. Антонова. – Харьков: ХГТУСиА, 1996. – 132 с.
- Лаппо, Д.Д. Нагрузки и воздействия ветровых волн на гидротехнические сооружения [Текст] ⁄ Д.Д. Лаппо, С.С. Стрекалов, В.К. Завьялов. – Л.: ВНИИГ, 1990. – 432 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Людмила Никанорівна Антонова, Дмитро Володимирович Михайський, Геннадій Іванович Канюк, Леонід Миколайович Омельченко, Володимир Вікторович Червоний, Анна Ростиславівна Місько
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.