Швидкодіючий метод візуалізації вибору сучасних мікроконтролерів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1484Ключові слова:
Умовні критерії подібності, визначальні величиниАнотація
Запропоновано метод візуалізації, який дозволяє швидко вибрати сучасні мікроконтролери (МК) з найкращими параметрами завдяки теорії неповної подібності та розмірностей, а також за скорочений час визначити напрямок удосконалення МК за декількома параметрами одночасноПосилання
- Охрименко, В. Микропроцессоры, однокристальные микро-ЭВМ, микроконтроллеры… [Текст] / В. Охрименко // Массовый ежемесячный научно-технический журнал «Электронные компоненты и системы». 2002. №5(57). – С. 3 12.
- Гребнев, В. В. Микроконтроллеры семейства AVR фирмы Atmel [Текст] / В. В. Гребнев. М. : ИП Радиософт, 2002. 174 с.
- Лебедев, А. Н. Пи-теорема [Текст] / А. Н. Лебедев // Электронное моделирование. 1981. №1. С. 3 7.
- Лукашенко, В. М. Критериальные зависимости для выбора оптимальних параметров коммутаторов [Текст] / В. М. Лукашенко // Вісник ЧІТІ. 2000. №3. С. 65 70.
- Микроконтроллер [Электронный ресурс] / страница из Википедии — свободной энциклопедии. Режим доступа : www/ URL: http://ru.wikipedia.org/wiki/Микроконтроллер 09.02.2011 г. Загл. с экрана.
- Теория подобия и размерностей. Моделирования [Текст] / П. М. Алабужев, В. Б. Геронимус, Л. М. Минкевич, Б. А. Шеховцов. – М. : Высш. шк., 1968. 206 с.
- Классификация и структура микроконтроллеров [Электронный ресурс] / Электроника просто и понятно – Режим доступа : WWW/ URL: http://naf-st.ru/articles/mpmc/m011/ 20.03.2010 г. – Заглавие с экрана.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Андрій Германович Лукашенко, Костянтин Сергійович Рудаков, Руслан Євгенович Юпин, Дмитро Андрійович Лукашенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.