Перспективи розвитку форсованих дизелів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.14880Ключові слова:
форсований дизель, поршень, спирти, воденьАнотація
Завдання – визначення технічних, технологічних, екологічних та економічних аспектів розвитку форсованих дизелів, у першу чергу, для тепловозів. Визначені напрями розвитку дизелів – термодинамічне і екологічне удосконалення, використання електронних систем управління, теплозахисні покриття, застосування добавок до вуглецевоводневих палив, альтернативні палива.
Посилання
- Пленочное охлаждение плоской поверхности двухрядной системой отверстий в сферических углублениях [Текст] / А.А. Халатов, И.И. Борисов, А.С. Коваленко и др. // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – Харьков. – 2012, № 3/10 (57). – С. 4–8.
- Суворов Н.П. Формирование оптимальных систем энергопреобразования на основе использования принципов гармонии и целостности [Текст] / Н.П. Суворов, И.Г. Суворова, О.В. Кравченко // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – Харьков. – 2011, № 3/10 (51). – С. 44–46.
- Посвятенко Е.К. Поліпшення надійності важких транспортних машин технологічними методами [Текст] / Е.К. Посвятенко, С.О. Кравченко, Н.І. Посвятенко // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – Харьков. – 2010, № 3/3 (45). – С. 63–66.
- Halatov, A.A., Borisov, I.I., Kovalenko, A.S. (2012). Plenochnoe ohlazhdenie ploskoj poverhnosti dvuhrjadnoj sistemoj otverstij v sfericheskih uglublenijah. Vostochno-Evropejskij zhurnal peredovyh tehnologij, Vol. 3, #10 (57), 4–8.
- Suvorov, N.P., Suvorova, I.G., Kravchenko, O.V. (2011). Formirovanie optimal'nyh sistem jenergopreobrazovanija na osnove ispol'zovanija principov garmonii i celostnosti. Vostochno-Evropejskij zhurnal peredovyh tehnologij, Vol. 3, #10 (51), 44–46.
- Posvjatenko, E.K., Kravchenko, S.O., Posvjatenko, N.І., (2010). Polіpshennja nadіjnostі vazhkih transportnih mashin tehnologіchnimi metodami. Vostochno-Evropejskij zhurnal peredovyh tehnologij. Vol. # 3, #3 (45), 63–66.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Эдуард Карпович Посвятенко, Виктор Григорьевич Гончаров, Александр Куприянович Олейник
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.