Морфологические модели отказоустойчивости сложных технических систем
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1496Ключові слова:
Bідмовостійкість, топологічно подібні нейронні мережіАнотація
Виявлені та розглянуті основні проблеми дослідження відмовостійкості складних технічних систем у вигляді мережевих структур, яке грунтується на топологічній подібності технічних та інформаційних мережевих структурПосилання
- Назаров А.В., Лоскутов А.И. Нейросетевые алгоритмы прогнозирования и оптимизации систем. – СПб.: Наука и техника, 2003. – 384 с.
- Скатков А.В. Модели информационного покрытия произвольных областей регулярными структурами / Скатков А.В., Быков А.В. // Вісник технологічного університету Поділля. – 2004. – № 2. – Ч.1. – Т. 2(60). – с. 54 – 58.
- Шапорин Р.О. Задачи оптимизации сетей // Труды Одесского политехниче-ского университета. – 1999. – № 2(8). – с. 133 – 134.
- Красножон С.Н. Имитационное моделирование повреждений и отказов сложных технических систем с регулярной структурой: Дисс. … канд. техн. наук: 05.13.06. – Одесса, ОНПУ, 2005. – 164 с.
- Додонов А.Г. Введение в теорию живучести вычислительных систем / Додонов А.Г., Кузнецова М.Г., Горбачик Е.С. – Киев: Наук. Думка, 1990. – 184 с.
- Буфалов С.А. Учет когнитивности – критерий полноты моделей самоорганизации в социуме / Буфалов С.А., Бухтяк М.С., Пойзнер Б.Н. – Томск: Томский государственный университет, 2003. – 128 с.
- Методы классификации и прогнозирования. Нейронные сети. – Интернет-Университет Информационных Технологий (http://www.intuit.ru/ department/database/datamining/11/datamining_11.html).
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Оксана Степановна Савельева, Ольга Евгеньевна Плачинда, Дмитрий Александрович Пурич
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.