Модели SOC инфраструктуры радиочастотной идентификации с кодовым разделением каналов
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1503Ключові слова:
Pадіочастотна ідентифікація, системи на кристалі, моделі меткі та рідераАнотація
Розглядаються особливості застосування технології прямого розширення спектру до системи радіочастотної ідентифікації для вирішення задач швидкодії, надійності електромагнітної сумісностіПосилання
- Хаханов В.И., Филиппенко И.В. Особенности построения систем радиочастотной идентификации. Восточно-европейский журнал передовых технологий №6/3 (36), 2008, –9-12с.
- Диксон Р.К. Широкополосные системы. –М.: Связь, 1979. –304с.
- Gehrig U. RFID Made Easy / EM Microelectronic-Marin SA/ EMAN1099/ Rev/ B CH-2074. Marin, 1999.
- Global RFID System utilizing SAW Technology / RF SAW Inc./ 2003 Rev/ 1.0// http://www.rfsaw.com.
- Friedrich U., Annala A.-L. Palomar – a European answer for passive UHF RFID application / RFID Innovations 2001 conference // http://vicaragepublictions.co.uk
- Finkenzeller K. RFID Handbook/ Fundamentals and Application in Contactless Smart Card and Idettification/ John Wiley & Sons Ltd., 2003.
- Berg, O., Berg, T., Haavik, S., Hjelmstad, J. and Skaug, R. Spread Spectrum in Mobile Communication, IEE, London, 1998.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Владимир Иванович Хаханов, Инна Викторовна Филиппенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.