Повторно используемое решение для программного обеспечения пульта инструктора авиационного тренажера
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1577Ключові слова:
Aвіаційний тренажер, програмне забезпечення, доменний аналізАнотація
Пропонується отримане шляхом доменного аналізу повторно використовуване рішення для розробки програмного забезпечення пульта інструктору авіаційного тренажераПосилання
- Сидоров, Н.А. Реинженерия программного обеспечения информационно-моделирующих тренажерных комплексов [Текст] / В.Т. Недоводеев, В.А. Хоменко, И.П. Сердюк, Е.Н. Сидоров // Управляющие системы и машины. – 2008. – №4. – С.68-74.
- Моржов, В.І. Призначення і класифікація авіаційних тренажерів та моделювальних комплексів [Текст] / В.І.Моржов. ¬– К.: КМУЦА, 1997 р. – 74 с.
- Design of a flight simulator software architecture. Göran Ancker, Jan Wallenberg. – School of Mathematics and Systems Engineering, Växjö University. – 2002. – 91 p.
- Сидоров, М.О. Методологічні принципи реінженерії програмного забезпечення успадкованих авіаційних тренажерів [Текст] / Л.М.Иванова, В.А. Хоменко // „Авіа-2007” – 2007. – Т.1, С. 13.119–13.122.
- Prietto-Diaz R. Domain Analysis: An Introduction.-Software engineering Notes. - 1990. - V. 15, № 2. - p. 47-54.
- Оленников В.Ю. Применение шаблонов проектирования для создания программного обеспечения пульта инструктора авиационного тренажера: Матеріали Всеукраїнської конф. аспірантів і студентів «Інженерія програмного забезпечення 2008». – К.: НАУ – 2009. – с. 62.
- Хоменко, В.А, Шаблон программного обеспечения устройств связи с объектом авиационных тренажеров [Текст] / Е.Н.Сидоров, И.Б.Мендзебровский // Проблемы программирования. - 2008. – №3- C. 30-40.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Владимир Анатольевич Хоменко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.