Динамическая свехпластичность железа в атмосфере водорода
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1586Ключові слова:
Bодень, поліморфні перетворення, надпластічністьАнотація
Досліджено вплив умов поліморфного перетворення заліза ( 0,06 %С) на його деформацію в атмосфері водню. Проаналізовано можливі механізми формозміни при динамічній надпластичностіПосилання
- Sauveur, A. What is Steel? Another answer [Text] / A.Sauveur //The Iron Age.-1924. - 113. - P. 581-583.
- Бочвар, А.А. Явление сверхпластичности в сплавах цинка с алюминем [Текст] / А.А. Бочвар, З.А.Свидерская // Известия АН СССР. ОТВ. - 1945. - №9. - С.821-824.
- Лозинский, М.Г. О поведении чистого и технического железа в процессе деформации при циклических изменениях температуры [Текст] / М.Г.Лозинский, И.С.Семенова, А.Е.Федоровский // Известия АН СССР. Металлургия и топливо. – 1969. - №6. – С.24-36.
- De Jang, M. Mechanical properties of iron-carbon some iron alloys while undergoing allotropic transformation [Text] / M. De Jang, G.Rathenau // Acta metallurgical. – 1959. – v.7, №4. – P. 246-253.
- Clinard, F. Strength of iron during allotropic transformation [Text] / F. Clinard, V.Sherby // Acta metallurgical. – 1964. – v.12, №8. – P. 911-919.
- Greenwood, G. The deformation of metals under small stresses during phase transformation [Text] // Proceeding of Royal Society. – 1965. – v.A286, №1394. – P.403-422.
- Poirier, J. On transformation plasticity [Text] / J. Poirier // J. Geophys. Res. – 1982. – v.87. – P.6791-6797.
- Гегузин, Я.Е. Влияние направления превращения на ползучесть поликристаллического железа [Текст] / Я.Е.Гегузин, В.И.Кибец, М.И.Чеканов // ФММ. – 1980. – т.49, вып.5. – С.1088-1092.
- Шаповалов, В.И. Влияние водорода на структуру и свойства Fe-C сплавов [Текст] / В.И.Шаповалов.- М.: Металлургия, 1982. - 232 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Васильевич Толстенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.