Експериментальні дослідження розчинності капсульованої нітроамофоски
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1606Ключові слова:
Нітроамофоска, капсулювання, полістирол, гідролізний лігнінАнотація
Досліджено кінетику вивільнення нітроамофоски з частинки, капсульованої сумішшю полістиролу та гідролізного лігніну. Отримано рівняння розрахунку кінетики вивільнення нітроамофоски з капсульованої частинки в залежності від величини покриття та вмісту гідролізного лігнінуПосилання
- Демчук И.Я., Массоперенос из твердой шарообразной частицы, покрытой нерастворимой полимерной оболочкой [Текст] / И.Я. Демчук, О.А. Нагурский, Я.М. Гумницкий // Журнал Теоретические основы химической технологии. - 1997. - т.31. - №4. - C.380 -383.
- Механізм та кінетика вивільнення цільового компоненту з капсульованих частинок кулястої форми [Текст] : тези доповіді ІХ міжнародної конференції ( вересень 1996) / відп. ред. Бурдо О.Г. – Одеса : 1996. - 62 с.
- Зайков Т.Е. Диффузия электролитов в полимерах [Текст] / Зайков Т.Е., Иорданский А.Л., Маркин В.С. – М.: Химия, 1984. – 240с.
- Демчук И.А. Разработка технологии и моделирования процессов капсулирования твердых лекарственных форм в псевдоожиженном слое [Текст]: дис. к. т. н. / И.А. Демчук . – Львов, 1991. – 203с.
- Winiarski A. Metody zwiekszania wykorzystania azotu z nawozow mineralnych zwiazane z technologia ich wytwarzania I stosowania [Текст]: Prace Nauk. ITN I NMPWr, - N 40, 1994. – 69 s.
- Nawozy wolnodzialajace. Oznaczanie uwalniania skladnikow odzywczych. Metoda dla nawozow otoczkowanych [Текст]. Norma europejska EN 13266:2001. –Warszawa. 2003. - 12 s.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олег Антонович Нагурський, Вікторія Вадимівна Ващук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.