Перспективи розвитку діяльності підприємств хімічного чищення та клінінгової індустрії в Україні
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1612Ключові слова:
Kлінінгова індустрія, хімічне чищення, надання послугАнотація
В статті наведено світовий досвід діяльності підприємств хімічного чищення та клінінгової індустрії, практику надання послуг хімічного чищення споживачам, показано проблеми функціонування підприємств побутового обслуговування в Україні та запропоновано шляхи їх вирішенняПосилання
- Секаров М. Торговельнi вiдносини України з країнами ЕС [Текст] / М. Секаров // Український промисловець. – 2000 – № 7 – С. 32 – 36.
- Химчистка и прачечная мировая статистика // Химчистка и прачечная. – 2009 – № 1. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.astrabalservice.ru/articles/globalinform/informs.htm. – 18.04.2011 р. – Загл. з екрану.
- Предприятия отрасли в современных условиях. Избранные материалы V Всероссийского съезда работников предприятий химической чистки и прачечных [Текст] // Химчистка и прачечная. – 2010 – № 4 (51). – С. 6 – 19.
- Пустовалова Л. Главное конкурентное преимущество предприятий химчистки – квалификация их работников [Текст] / Л. Пустовалова, В. Потапенко // Primus Exhibitions Group. – 2010 – №2. – С.18.
- Карван С. А. Роль якості хімічного чищення в зберіганні споживчих властивостей текстильних виробів [Текст] / С. А. Карван, Г. Т. Бубенщикова, О. А. Параска // Легка промисловість. – 2004. – №2. – С. 56 – 57.
- Карван С. А. Теоретичні і практичні аспекти розробки мікроемульсій для хімічної чистки [Текст] / С. А. Карван // Вісник ХНУ. – 2007. – №3, Т.2. – С. 145–154.
- Поминов А. Избранные материалы ІV Всероссийского съезда работников предприятий химической чистки и прачечных [Текст] / А. Поминов // Химчистка и прачечная. – 2009 – № 1. – С. 3 – 18.
- Основные требования нормативных актов и документов на выполнение услуг [Текст] // Збірник інформаційно-методичних матеріалів для хімчисток і пралень. – 2009 – №4. – С. 23 – 25.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ольга Анатоліївна Параска, Світлана Анатоліївна Карван, Ольга Ігорівна Рак
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.