Полігональний ефект як фактор відмови ланцюгових передач сільськогосподарських машин
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1620Ключові слова:
Hавантаження, машини, ланцюги, полігональний ефектАнотація
Проаналізовано ланцюгові передачі сільськогосподарських машин, визначено основні фактори, що впливають на строк служби привідних ланцюгів. Описано природу виникнення динамічних навантажень на ведучій зірочці ланцюгового приводуПосилання
- Александровский И. А. Повышение эксплуатационных показателей комбайнов «Дон-1500Б» на основе совершенствования их технической эксплуатации [Текст] : Дисс… канд. техн. наук / И. А. Александровский. - М., 2002. - 210 с.
- Учаев Н.И. Расчет роликовых приводных цепей на долговечность [Текст] / Н. И. Учаев // Вестник машиностроения – 1974, №6. - С. 42 - 46.
- Efficient simulation of bush and roller chain drives. Multibody dynamics. [Text] : ECCOMAS Thematic Conference. ( 21 - 24 June 2005) / Gerhard Hippmann, Martin Arnold, Marcus Schittenhelm. - Madrid, Spain : 2000. – 53 p.
- Н. В. Воробьев. Цепные передачи [Текст] / Н. В. Воробьев. – М. : Машиностроение, 1968. - 251 с.
- Максименко В. А. Динамика пуска и установившегося режима работы цепного привода, оснащенного полимерными деталями [Текст] : Дисс… канд. техн. наук / В. А. Максименко. – Ч., 2002. - 108 с.
- Руководство по эксплуатации и каталог запасных частей приспособления для уборки кукурузы ППК-81 Argus [Текст] : Изд. офиц. – Ростов – на – Дону. : Klever. 2008. – 162 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Юрій Васильович Апьонкін, Микола Львович Рябчиков
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.