Решение уточненных уравнений, пример внезапно приложенного на торце изгибающего момента
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1628Ключові слова:
Aсимптотико-груповий, квазіфронт, момент, хвиля що згинаєАнотація
Розглядається процес розповсюдження нестаціонарних згинних хвиль у балці на основі уточнених рівнянь [1]; раптово прикладений момент, що згинає. На відміну від [2], швидкості розповсюдження фронтів повздовжніх та поперечних хвиль відповідають швидкостям теорії пружностіПосилання
- Шамровский А.Д., Егармина Л.Н. Уточненные динамические уравнения изгиба балки с учетом трехмерной картины напряженно-деформированного состояния в поперечном сечении балки//Сборник научных трудов по материалам международной научно-практической конференции «Современные проблемы и пути их решения в науке, транспорте, производстве и образовании '2010». Том 5. Технические науки. – Одесса: Черноморье, 2010. – 28-37c.
- Тимошенко С.П. Колебания в инженерном деле/ С.П. Тимошенко – М., «Наука», 1967. 444 с.
- Бабаков И.М. Теория колебаний / И.М. Бабаков – М., «Наука», 1968. 559 с.
- Егармина Л.Н. Вывод динамических уравнений продольной деформации стержня при помощи двойного упрощения уравнений теории упругости / А.Д. Шамровский, Л.Н. Егармина // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні, 2009. – №2. –С. 111 – 115.
- Скрыпник И.А. Двумерное моделирование трехмерных продольных волн в плоском слое./ И.А. Скрыпник, А.Д. Шамровский // Математическое моделирование физико-математических полей и интенсификация промышленного производства – Запорожье, 1995. – С. 43–50.
- Шамровский А.Д. Асимптотико-групповой анализ дифференциальных уравнений теории упругости / А.Д. Шамровский – Запорожье, Издательство ЗГИА, 1997 – 169 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Дмитриевич Шамровский, Лариса Николаевна Егармина
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.