Склокерамічне покриття для захисту пакетів холодної набивки в обертових регенеративних повітропідігрівниках
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1647Ключові слова:
Cклокерамічне покриття, повітропідігрівник, корозіяАнотація
Розроблено склад та технологію формування двошарового склокерамічного покриття для захисту пакетів холодної набивки в обертових регенеративних повітропідігрівниках з використанням розчинової технологіїПосилання
- Білоозерський енергомеханічний завод [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www.bemz.by
- Родцевич С.П. Легкоплавкая химически стойкая эмаль для стальной посуды / С.П. Родцевич, С.Ю. Елисеев, В.В. Тавгенъ // Стекло и керамика. - 2003. - № 1. - С. 25-27.
- Вахула Я.І. Склоутворення в системах Na2O – TiO2 – SiO2 та Na2O – B2O3 – TiO2 – SiO2 на основі колоїдних розчинів / Я.І. Вахула, М.Я. Мацигін // Вісник НУ “Львівська політехніка”. Хімія, техн. речовин та їх застосування - 2006. - № 553. - С. 245-248.
- Вахула Я.І. Оцінка якості і температури формування склопокрить, одержаних із силікатних колоїдних розчинів / Я.І. Вахула, М.Я. Мацигін // Вісник НТУ “ХПІ”. - 2006. - № 25. - С. 164-169.
- Мацигін М.Я., Бесага Х.С. Одержання фосфатних склопокрить на основі розчинової технології // III Міжнародна науково-технічна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених “Хімія та сучасні технології”. – Дніпропетровськ – 2007. – С.160.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ярослав Іванович Вахула, Марта Ярославівна Кузнецова, Тарас Юрійович Кравець, Тетяна Павлівна Коваленко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.